Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Zvieracie vedomie
Človek má vedomie, dokáže si uvedomiť svoj obraz v zrkadle a povedať: toto som ja a volám sa tak a tak. V podstate zviera nemá vedomie, má pudové, inštinktívne a reflexívne konanie. No vedome môže človek v rámci ezoteriky v sebe otvoriť zvieracie vedomie, ktoré je uložené v brušnom mozgu, v stene tenkých a hrubých čriev. Tu je uložený pud obživný, pud prežitia, pud rozmnožovací, pud teritoriálny a možno aj ďalšie. Ezoterik prenikne koncentráciou do pudov v črevách, spozná ich a naučí sa ich ovládať vo svoj prospech. Tomuto ezoterickému výkonu sa hovorí ovládnuť zvieracie vedomie. Praktické použitie je v bunkovej ezoterike a modifikácii buniek v rámci Geriatrickej poradne.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo