Učebnica ezoteriky

Obsahuje teoretické základy ezoteriky, ktorá sa venuje duchovnej ceste do vlastného ja. Umožní vám spraviť si predstavu, čo sa považuje za duchovnú cestu a čo všetko treba absolvovať, aby ste ju zrealizovali celú.

2. Slovník

Nájdete si tu vysvetlenie základných pojmov najčastejšie používaných na týchto internetových stránkach. Než sme napísali definície pod jednotlivé slová, tak sme toho z oblasti ezoteriky veľa naštudovali, odcvičili a prebádali. Verím, že slovník tohto druhu prinesie do vašej teoretickej a praktickej prípravy jasno a jednoznačnosť.

Zmysly
V zásade každý človek má nos, ústa, jazyk, uši, oči, prsty a kožu. Hovoríme, že má čuch, chuť, sluch, zrak a hmat. Centrá týchto zmyslov sú v jednotlivých častiach veľkého mozgu a presnejšie na jeho povrchu. Teda ide tu o šedú kôru veľkého mozgu. Čuch má centrum v prednom mozgu, sluch v spánkovom mozgu, chuť medzi predným a temenným mozgom, zrak v zrakovom mozgu a hmat má centrum v temennom mozgu. Ezoterik sa vždy do seba alebo okolo seba koncentruje z neurónových oblastí veľkého mozgu a nie priamo zo zmyslov.

Prezrieť celý slovník
Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 2. Slovník >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo