Saša Pueblo Silvista

Nájdete si tu moderné trendy ezoteriky, ktoré boli vyvolané v ľudskej mysli vďaka technickým zariadeniam. Patrí sem aj prienik človeka do kozmu a pozmenenie ľudskej psychiky na psychiku kozmonautov. Teda Saša Pueblo tu bude prezentovať svoje schopnosti transformovať svoju psychiku aj na novodobé trendy duchovnosti, ktoré vyvolali stroje a zariadenia. Nájdete si tu rôzne schopnosti, ktoré mu dovolili otvoriť nové duchovné smery vo vnútri vlastnej duše.
Silva škola Sašu Puebla
Dovoluji si vám prezentovat svoji kmitající, blikající a vibrující Silva školu. O Silva technikách jsem se dozvěděl z knížek, které měly mí rodiče. Ležely mnoho let bez mého zájmu. Až když jsem měl mnoho problémů se zdravím, tak jsem po těchto knížkách asi před 10 lety sáhl jako po zdroji inspirace a síly dát si své zdraví a osud do pořádku.

Aké je moje Silva vedomie
Okrem iných vedomí sa venujem aj vedomiu mikrosveta. Ide v podstate o to, že človek, ktorý vníma sám seba a okolie ako niečo, čo bliká, kmitá a vibruje, dokáže hlbšie prenikať do seba a predmetov okolo seba. Všetko je založené na tom, že naše zmysly nedokážu vnímať svet v jeho reálnejšej podobe. Jasný príklad je neschopnosť človeka vnímať svet mikroorganizmov.

Moje začiatky
Na začiatku mojej cesty v modernej ezoterike bolo veľa knižiek okolo hlavného predstaviteľa Silva školy Josého Silvu. Bol to Američan, ktorý prešiel zvláštnym procesom pozmenenia svojej psychiky na základe opravovania elektrospotrebičov.


Meditacia.sk > Prezentácia Sašu Puebla > Saša Pueblo Silvista >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo