Saša Pueblo reikista

Saša Pueblo sa stáva senzibilom a dokáže vnímať magnetické pulzácie zemského jadra a bioenergie živých organizmov. Zverejní tu vždy stupeň úrovne, ktorý v tejto oblasti dosiahol. Energetická ezoterika je významná oblasť duchovnej cesty a bez jej hĺbkového zvládnutia nemožno robiť úspešnú duchovnú cestu.
Energie reiki Sašu Puebla
O lidských energiích, které se tvoří v buňkách lidského těla a v procesu trávení, jsem se dozvěděl z knížek o reiki a léčitelských schopnostech. Doslechl jsem se, že někteří lidé mají horké ruce. V mém okolí se rozběhla zasvěcení do reiki energií. Objevili se reiki léčitelé.

Ako ovládam magmatické energie Zeme
V tejto oblasti som prešiel rozsiahlym výcvikom a trvalo som sa naučil v sebe a okolo seba vnímať aktivity magmatického jadra Zeme, ktoré je v hĺbke až 6 000 km. Pridal som sa do rodiny senzibilov alebo prútikárov. Senzibil je osoba, ktorá vníma cez nervové platničky vo svaloch magnetické pulzácie zemského jadra. Poznáme 4 magnetické pulzácie magmatického jadra, ktoré prechádzajú cez všetko živé a neživé v prírode.

Moje začiatky práce s energiami
Keď som začínal, tak som o nejakých energiách z ľudského tela ani nechyroval. Bola to pre mňa úplne neznáma vec. Iba som vedel, že moja babka mňa aj iných ľudí liečila horúcimi rukami. Naivne som si ako dieťa predstavoval, že ruky si zohreje na variči alebo na žehličke.


Meditacia.sk > Prezentácia Sašu Puebla > Saša Pueblo reikista >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo