Saša Pueblo evokatér

Saša Pueblo získava zvláštne veštecké schopnosti a dokáže sa na informačné polia, ktoré v celej histórii vytvorili zvieratá a ľudia, napájať, vnímať ich a sprostredkovávať pre meditujúcich. Najprv v podobe informácie, neskoršie na vešteckej úrovni a potom na úrovni seansí a evokácie. Sú mimo bežný dosah zmyslov v celom kozme.
Som evokatér magma info polí
Veľmi náročná oblasť ezoteriky a duchovna celkovo vyžadovala odo mňa, aby som sa vedel skoncentrovať do oblasti hormonálnych žliaz v mojom tele. To je podmienka pre každého, kto sa chce zaoberať evokáciou psychických síl, ktoré vytvorili ľudia v pravekom a prírodnom vedomí. Teda zahŕňam tu obdobie 100 000 rokov pred naším letopočtom až do obdobia 1 000 rokov nášho letopočtu.

Čo ovládam ďalej v evokačných technikách
Základné techniky. Hormonálne žľazy. Delenie aury na časti. Delenie tela na časti. Anjelské predstavy. Info polia mŕtvych ľudí z ich spomienok po ich smrti. Foto info polí. Násilné stiahnutie info polí na seba alebo na predmet pred sebou. Praveké vedomie. Koncentrácia iba do jednej časti veľkého mozgu. Energetické nabíjanie predstáv, spomienok alebo info polí vo vnútri tela.

Ako som sa stal evokatérom
Keď som sa začal venovať ezoterike, v žiadnom prípade som nemal ani tušenie, že veci okolo mytológie môžu mať svoj racionálny základ a môže fungovať niečo ako informačné polia rôznych božstiev. Na začiatku predstava neba a pekla, anjelov a démonov mi bola úplne cudzia a skorej som si myslel, že išlo iba o určité vývojové štádium ľudskej mysle.


Meditacia.sk > Prezentácia Sašu Puebla > Saša Pueblo evokatér >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo