Saša Pueblo kabalista

Popis najvýznamnejších krokov, ktoré spravil Saša Pueblo v oblasti písmenkových a znakových meditácií. Usiluje sa o duchovnú cestu aj v tejto neľahkej oblasti ezoteriky, ktorá je tak náročná a nedostupná. Tak isto si tu nájdete jeho medzníky na kabalistickej ceste, ktoré môžu byť pre vás návodom na vhodné smerovanie do záhad tejto oblasti duchovnej ezoteriky.
Čo ovládam v znakovej kabale
O kabale som sa dozvedel z knižiek kabalistov, ktoré som v hojnom počte prečítal a usiloval som sa aj o určitú meditačnú prax. Priznám sa, že zo začiatku som nevedel pochopiť a prísť na to, o čom je vlastne kabala a celé kabalistické úsilie. Kabala bola pre mňa nejasná oblasť a nikto mi ju dostatočne nevedel logicky podať.

Moje začiatky v kabale
Cesta kabaly je jedna z najproblematickejších ciest v ezoterike. Mnoho rokov som sa trápil čítaním kabalistických knižiek a spisov, ktoré o kabale pojednávajú. No nijako som sa nevedel dopátrať, o čom vlastne kabala je. A tak som sa rozhodol ísť na to úplne ináč. Zobral som si knižku Františka Bardona Klíč k opravdové kabale a čítal som a cvičil som, ako som to vedel, knižka mi bola dobrým návodom. Aj napriek intenzívnemu cvičeniu som neprišiel na logiku celej písmenkovej ezoteriky.


Meditacia.sk > Prezentácia Sašu Puebla > Saša Pueblo kabalista >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo