Saša Pueblo terapeut

Na duchovnej ceste je nutné a potrebné udržať si skvelý zdravotný stav či už po fyzickej, ale aj psychickej stránke. Tak isto otázka šťastného osudu pre ezoterika tu naberá na význame. Saša Pueblo tu popisuje najvýznamnejšie zlomy v zvládaní psychických a fyzických terapií. Môžete tu čerpať inšpiráciu, ako robiť ezoteriku na zdravom základe.
Čo som sa naučil ako terapeut
Pri svojej duchovnej ceste som si musel naštudovať veľa vecí zo psychológie, sexuológie a psychiatrie. Bola to nutnosť, aby som vedel, do čoho budem prenikať na svojej duchovnej ceste. Chcel som preniknúť do všetkého, čo bolo fyzické ako orgány, systémy a časti tela. Tento prienik som realizoval koncentráciou mysle. Ale tak isto som chcel čo najviac vedieť o fungovaní častí môjho tela.

Moja cesta k terapiám
K duchovnej ceste ezoterika jednoznačne patrí aj cesta terapeuta a liečiteľa vlastnej duše. Nemožno oddeľovať a ani som neoddeľoval liečiteľstvo a psychoterapie od duchovnej cesty. Neustále tvrdím a zastávam názor, že ezoterik má byť fyzicky a psychicky zdravý, a tak isto má mať šťastný osud.


Začínajúci terapeut
...


Meditacia.sk > Prezentácia Sašu Puebla > Saša Pueblo terapeut >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo