Saša Pueblo šaman

Šamanizmus je jedna z významných duchovných ciest do vlastnej duše pomocou techník a praktík či už pravekého, alebo prírodného človeka. Saša Pueblo sa usiluje preniknúť až do prehistórie svojej duše, keď sme boli ešte akýsi druh zvierat alebo živočícha. Spoznáva zákutia duše šamana bezprostredne v sebe, a tak isto sa usiluje oživiť šamanské tradície a previesť ich do meditačnej praxe ďalších meditujúcich.
Čo som dosiahol v prírodnom šamanstve
V oblasti prírodného šamanstva som v prvom rade dosiahol schopnosť potlačiť rozumový spôsob vnímania seba aj prírody. Dokážem potlačiť vnútorné myšlienkové pochody a spomienky na prírodu. Ďalej si uvedomujem, že šamanstvo spadá do obdobia 50 000 rokov pred naším letopočtom a pokračuje až do obdobia 1000 rokov nášho letopočtu. Vrcholové obdobie šamanstva spadá do obdobia 10 000 až 5 000 rokov pred naším letopočtom.

Ovládam magickú reč šamanov
Prírodný človek. Praveký človek. Rozumové konanie. Magické konanie. Magická reč. Posunková reč. Magické zvuky. Magické pohyby. Magické hlasivky. Magické rituály s objektmi. Magické písmená. Magické znaky ako piktogram. Mágia praveká ako oheň. Mágia ako voda. Mágia ako vzduch. Mágia ako zem. Mágia ako priestor. Anjelská mágia dĺžky.

Začiatky mojej šamanskej cesty
Aby bola duchovná cesta úplná, tak je potrebné sa časom vrátiť do minulosti a venovať sa obdobiu prírodného človeka, ktorý nevie písať, čítať a logicky premýšľať a treba v šamanstve zájsť aj do obdobia pravekého človeka. No aby bolo všetko naplnené aj historicky, treba sa vrátiť nazad do obdobia 600 miliónov rokov k obdobiu rozvoja najjednoduchších foriem života na planéte Zem.


Meditacia.sk > Prezentácia Sašu Puebla > Saša Pueblo šaman >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo