Saša Pueblo ezoterik

Pohľad na celkovú duchovnú cestu Sašu Puebla, ktorý sa rozhodol ponoriť na dno vlastnej duše. Chce robiť ezoteriku vo všetkých najvýznamnejších smeroch a stať sa jedným z najvšestrannejších ezoterikov. Tak isto chce v jednotlivých ezoterických smeroch dosiahnuť aspoň takú úroveň, ako jeho najlepší predchodcovia.
Meditačné štúdio - zvukové prednášky
Po určitom dlhom čase som sa rozhodol zverejňovať niektoré zvukové nahrávky. Ide o autentické nahrávky a zámerne ich dávam neupravované.

Ako dosiahnuť na ezoterický vrchol
Podrobne si rozoberieme, ako na to, aby ste z ezoteriky a duchovna neskončili v rukách psychiatra, poprípade onkológa.

Rozhodujúce smery v ezoterike a čo v nich v súčasnosti cvičíme
Ezoterika, ktorej sa venujeme, nepatrí do oblasti zábavnej a relaxačnej ezoteriky. Tak isto to nie je ezoterika postavená na patologických prejavoch ezoterikov

Certifikovaný ezoterik
Ako ste si mohli všimnúť, tak sa neustále snažíme spracovať celú oblasť ezoteriky a vytvoriť univerzálny a všestranný systém pre všetkých záujemcov o ezoteriku. Ide o systém, ktorý je založený na tom, aby ezoterika konkrétne osoby psychicky a zdravotne neničila a dala im okrem 7 ezoterických ciest dlhovekosť, bezchorobosť a extrémnu výkonnosť.

Spiritista Saša Pueblo
Vcelku není také jednoduché stát se spiritistou, pokud člověk neprožil klinickou smrt a nevrátil se z tohoto stavu do světa živých lidí. Těm, kteří ji prožili a také o tom ví, se často život úplně změní a na svět hledí jinýma očima jako běžní lidé. Oni jednoduše tuší a cítí, že po smrti bude něco dál a smrtí všechno pro lidskou duši nekončí.

Čo som dosiahol v ezoterike
Na základe požiadaviek svojho podvedomia, ktoré ma neustále tlačilo, aby som sa venoval duchovnej činnosti, som zo začiatku nedobrovoľne prijal toto poslanie. Priznávam, že aj z dôvodu neustálych neúspechov a trvalých stavov chorobnosti. Toto želanie som prijal a potlačil som bežné ľudské ambície. Uvedomil som si moc podvedomia, ktoré si každý z nás nosí v sebe a začal som jeho požiadavky napĺňať viac ako si samo želalo.

Začiatok mojej ezoterickej cesty
Na začiatku duchovnej cesty som vlastne ani netušil, že sa vydávam na nejakú duchovnú cestu. V prvom rade ma trápili chorobné stavy, a tak isto nie práve úspešný život človeka, ktorý musel neustále začínať robiť niečo nové.

Začínajúci ezoterik
...


Meditacia.sk > Prezentácia Sašu Puebla > Saša Pueblo ezoterik >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo