Opuch členka - A 235

dátum: 27.10.2004

A 235 - Opuch členka - 2004-10-21 20:00:45
Snažila som sa dodržiavať vaše rady, ktoré ste mi dali ohľadom odstránenia opuchu nohy a celkového ozdravenia organizmu. Prosím o opätovnú diagnostiku.

Saša Pueblo - Opuch členka - 2004-10-21 20:02:24
Požiadali ste ma, aby som sa znovu po dlhšej dobe pozrel na váš zdravotný stav. Oceňujem, že ste intenzívne popracovali na svojom zdraví. Celkovo dopadla diagnostika priaznivejšie. V ďalšom období bude vhodné pokračovať v úspešnej likvidácii lymfatického opuchu. Bolo by vhodné vypracovať program likvidácie prenikania toxicity cez hrubé črevo a zároveň prečistiť zanesené krvné vlásočnice v organizme. Požiadajte ma o vypracovanie ďalšej liečby.

Diagnostika Silva krúžky: čierne krúžky sa nachádzajú v oblasti kostí. Naznačuje to na problémové miesta vo vašom organizme.
Diagnostika Reiki bioenergiami: v organizme sa vytvorilo vďaka pravidelnému precvičovaniu Reiki stabilné bioenergetické prostredie.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo stabilne obkresľuje všetky orgány a systémy v tele. Stav sa výrazne zlepšil.
Diagnostika Silva údržba: v celom organizme beží rekonštrukcia a údržba. Iba do oblasti kostí organizmus zanáša toxické látky. Pochádzajú z oblasti hrubých čriev. Tu lymfatické riečište nedokáže udržať stabilnú činnosť a odtiaľto cez hrubé črevo preniká do organizmu toxicita. Treba sa venovať aj tejto oblasti vášho organizmu a to intenzívne.

Diagnostika automatickou kresbou: naznačuje na dve čierne čiary, ktoré idú cez hrubé črevá a lymfatický opuch na nohe, ktorý sa však neustále zmenšuje.
Diagnostika astrálna: naznačuje, že cez lymfatický, ale aj žilový systém preniká cez hrubé črevo dovnútra organizmu toxicita. Tak isto diagnostika naznačuje na upchávanie drobných vlásočníc hlavne v nohách. Do žíl a vlásočníc sa ukladajú tuky. Zlá distribúcia v organizme. Treba sa venovať likvidácii usadenín v systéme organizmu. Navrhnúť liečbu.

Diagnostika totemovým zvieraťom: zviera vám olizuje všetky časti tela a očakáva od vás viac aktivity pri liečbe vlastného organizmu.
Diagnostika vnútorným hlasom: dotyčná má značné úsilie vyzdravieť. Treba pokračovať v liečebných procedúrach a to intenzívnejšie.

Diagnostika aurického vyžarovania: množstvo malých krúžkov sa objavuje v oblasti hrubých čriev a jeden kríž aj v oblasti chodidla.
Diagnostika najhoršieho miesta: toto sa nachádza v oblasti hrubého čreva.
Diagnostika tarotovou kartou: čierna postava tuláka sa ukladá do oblasti kostnej hmoty.

Saša Pueblo

Saša Pueblo - Opuch členka - 2004-10-27 20:05:58
Základom vašej alternatívnej terapie je fitnes a behanie. Treba zobudiť kapacitu pľúc, rozprúdiť krv v krvnom riečišti a dodať lieky na čistenie krvného riečišťa s kvapkou alkoholu.

Šaman terapia: studené až ľadové sprchy. Vydržať stále dlhšie. Podchladenie a potom liečba s predstavou dobre fungujúceho krvného riečišťa. To sa týka celého tela. Opakovať aspoň 5 krát.
Naturterapia: postupne konzumovať viac a viac húb. Hubové polievky, hubové preparáty. Dlhodobo 1-2 roky.
Reiki terapia: energetizovať celé krvné riečište. Poriadne naštudovať a potom liečiť reiki energiou, hlavne po fyzickom cvičení.
Antropozofická liečba: Čakra škola. Všetko o čakrách, mieche a chrbtici čítať, kresliť, meditovať.
Feng shui terapia: rozmiestniť v byte skaly a kamene. Kúpiť soľnú lampu a sviečky, zapaľovať pravidelne. 1 rok. Venovať sa minerálom.
Nechať si predpísať homeopatiká na prečistenie krvi a krvného riečišťa.
Fytoterapia: všetky druhy liekov na čistenie krvného riečišťa od usadenín, Ginko biloba a podobne. Vyskúšajte rôzne prípravky.
Dietoterapia: do stravy pridať surovú zeleninu, tatársky biftek, surové vajíčka, zelené listy a púčiky z prírody. Zohnať si knižku o bylinách a stromoch.
Fitnes terapia: v posilňovni viac behavých cvičení. Behanie, bicyklovanie a potom cvičenie s činkami. Znovu behanie a cvičenie. Dýchať z plných pľúc. Dlhodobo. Dlhé prechádzky v mrazivej zime.
Osteopatická poradňa: cvičenie na zväčšenie kapacity pľúc. Pravidelne merať u lekára a zväčšovať kapacitu. Rýchlosť dýchania. Dostať do krvi viac kyslíka.
Reflexná masáž: údery prstom do plných pľúc pri zdržaní dychu.

Saša Pueblo


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Psychotronická poradňa > Opuch členka - A 235

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2018 Saša Pueblo