Pozvánka na živé vysielanie

dátum: 10.02.2015

Pozývam Vás na živé vysielanie so Sašom Pueblom v sobotu 14.02. 2015 od 10.00 do 12.00 hod. Téma: Ako sa stať liečiteľom.

PROGRAM
Odprezentujem vlastnú cestu k liečiteľstvu a uzdraveniu samého seba. Od lekárov k alternatívnej medicíne. Osobná cesta a niečo ako návod pre ostatných, ako spraviť liečiteľstvo schopné znovu konkurovať dnešnej medicíne alebo s ňou rovnocenne spolupracovať.
http://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo/liecba-so-sasom-ako-sa-stat-liecitelom/

PONUKA: Účastník sa môže cez CHAT prihlásiť pod súkromnou značkou a môže meditovať. Saša Pueblo veštecky na diaľku kontroluje, ako sa daná osoba lieči a či liečbu vykonáva dobre.

1. Máte možnosť použiť online chatovanie a pokiaľ to potrebujete, anonymne pod značkou. Odpovedať vám bude osobne Saša Pueblo.
http://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo/program-radia-sasu-puebla/

2. Pokiaľ chcete počúvať živú nahrávku online Sašu Puebla cez živé vysielanie – priamy prenos na Youtube, kliknite dole na adresu, objaví sa video a v dolnej lište – naživo – je tam krúžok.
Spustiť vysielanie: https://www.youtube.com/watch?v=p8ZKaRFhOlk

3. Ďalšia možnosť je počúvať cez rádio, ktoré upravuje a čistí zvuk od nevhodných šumov a má vysokú kvalitu. Stačí si kliknúť na uvedenú adresu, rádio sa vám spustí a vy môžete počúvať.
Spustiť rádio: http://onlinesasapueblo.listen2myradio.com

4. Pokiaľ máte záujem povedať niečo osobné Sašovi Pueblovi, tak to môžete spraviť na mail. Môžete využiť príležitosť a navrhnúť na ďalšie živé vysielanie tému podľa vášho výberu.
Kontakt na Sašu Puebla: sasapueblo@meditacia.sk

KOLEKCIA 1452 OBRÁZKOV LIEČITEĽSTVO
https://www.youtube.com/watch?v=OXjFCfl9UBQ

KOLEKCIA 80 VIDEÍ O LIEČITEĽSTVE
http://goo.gl/suZuhA

ZVUKOVÁ NAHRÁVKA K VIDEÁM
Nahrávka bude k dispozícii v sobotu 14.02.2015 o 10. 00 hod. a potom tu zostane natrvalo. Kliknite si prosím na adresu a vypočujte si prednášku k tejto téme.
https://www.youtube.com/watch?v=p8ZKaRFhOlk

SAŠA PUEBLO LIEČITEĽ
Psychotronická poradňa Sašu Puebla
Liečiteľstvu sa Saša Pueblo venuje skoro 20 rokov, Psychotronickú poradňu vedie na internete už 8 rokov. Psychotronická poradňa je tu hlavne pre osoby, ktoré sa venujú duchovnej oblasti. Vždy tu našli podporu a ochotu pomôcť na duchovnej ceste.
http://cimax.sk/lieky/sasa-pueblo
Komentované prípady diagnostikované a liečené Sašom Pueblom
http://www.cimax.sk/blogy/pripady%20diagnoz
Výskum a praktizovania tajomstiev dlhovekosti
http://www.cimax.sk/blogy/article178-Prakticke-tajomstva-aktivnej-staroby-mysli-mi-to-I
Saša Pueblo buduje vyhľadávač pre medicínu orientovanú na Wikipédiu
http://meditacia.sk/goomedic/
Pravidelné spravodajstvo Dariny Šimkovej o liečiteľstve a zdraví
http://facearcane.apoort.net/
Základy liečiteľstva od Sašu Puebla
http://www.meditacia.sk/2085-Liecitelstvo/
Prehľad, čo všetko sa považuje za liečiteľstvo
http://cimax.sk/lieky/alternativna-medicina
Web stránka Sašu Puebla zaoberajúca sa výskumom alternatívnej medicíny
http://www.cimax.sk/blogy/
Otázky kladené Sašovi Pueblovi ohľadom alternatívnej medicíny
http://forumzdravie.sk/
Liečiteľstvo spracované pre Česko
http://apoort.net/esoterika/lecitelstvi/
Prehľad ľudskej anatómie a potreba ju dobre ovládať
https://www.youtube.com/channel/UCF4ZAiyy-Elre_NLwSoVtQg/videos
Ajurvéda, ktorú spracoval Saša Pueblo
http://apoort.net/esoterika/ajurveda/

ALTERNATÍVNA MEDICÍNA
Alternatívna medicína na Wikipédii
Alternatívna medicína je súbor liečebných metód, ktoré sú niektorými považované za alternatívu ku klasickej medicíne. Niektoré postupy alternatívnej medicíny prinášajú praktické výsledky a sú postupne preberané aj do klasickej medicíny.
http://sk.wikipedia.org/wiki/Alternat%C3%ADvna_medic%C3%ADna
http://cs.wikipedia.org/wiki/Alternativn%C3%AD_medic%C3%ADna
http://en.wikipedia.org/wiki/Alternative_medicine

Prehľad ľudskej anatómie a potreba dobre ju ovládať
Nájdete si tu prehľad anatómie ľudského tela, čo je v meditácii, ale aj v liečiteľstve základom úspechu. Bez detailného poznania anatómie ľudského tela sa do alternatívnej medicíny nechodí.
http://cimax.sk/lieky/katalog-anatomia

Katalóg zdravia CIMAX, s ktorým odborne spolupracuje Saša Pueblo
Katalóg zdravia je spoločný projekt nadšencov pre zdravie za odbornej pomoci Sašu Puebla. Má za sebou už pár rokov vývoja a postavil si latku náročnosti hodne vysoko. Chce podnietiť záujem o zdravie alternatívnymi prostriedkami a aj sa mu to darí.
http://cimax.sk/lieky/

Užitočné zoznamy aj na alternatívnu medicínu
Možno sa zíde pri hľadaní tým, čo sa venujú alternatívnej medicíne alebo vešteckým výkonom. Prípadne si tu nájdete aj klasických lekárov a rôzne pracoviská, ktoré okrem klasickej medicíny robia aj alternatívne formy diagnostiky a liečby.
http://www.cimax.sk/lieky/info-zoznam

ALTERNATÍVNA DIAGNOSTIKA
Veštenie a čo nám o tom poskytne Wikipédia
Základom spoznania vešteckých a astrologických technik zostane Wikipédia. Je prvotný zdroj v múdrosti aj v oblasti veštectva a spoznania a uplatnenia vešteckých techník do oblasti alternatívnej medicíny.
http://sk.wikipedia.org/wiki/Veštenie
http://wp.apoort.net/vestectvo/

Aktuálne informácie zo sveta veštectva
Neustály zber aktuálnych informácii o veštectve a tých, čo sa tomu venujú a snažia sa, aby táto jedinečná tradícia nezanikla a dokonca nabrala ďalšie možnosti svojho rozvoja a to tým, že ľudia tieto praktiky budú cvičiť a zdokonaľovať vo svojom mozgu.
http://facearcane.apoort.net/vestectvo/

Mimoriadne rozsiahly prehľad vešteckých techník a ich praktizovanie
Zbierka vešteckých techník vyzbieraných po internete za účelom ukázať, že veštecké techniky majú svoju tradíciu a nezanikli a je možné oživiť ich a znovu uviesť do alternatívnej medicíny ako kvalitnú záležitosť.
http://facearcane.apoort.net/muzeum-vestectvo/

Predošlé živé vysielanie o vešteckých technikách
Saša Pueblo mal prednášku na tému veštectvo a nájdete si tu aj zber vlastných zdrojov o veštectve. Spoznajte veštecké techniky, ale hlavne ich precvičujte celé roky a uvádzajte do svojho života ako výborné intuitívne schopnosti.
http://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo/meditacia-so-sasom-nieco-o-vestectve/

Prehľad vešteckých techník pre diagnostiku zdravotného a psychického stavu
Nájdete si tu veľký zoznam vešteckých techník na diagnostické výkony do rôznych oblastí ľudského tela. Saša Pueblo neustále zdokonaľuje svoje veštecké výkony a zároveň sa vzdeláva v oblasti klasickej medicíny. Spája medicínu a netradičné veštecké diagnostiky.
http://cimax.sk/lieky/vestectvo

Prehľad možných diagnostických techník od Sašu Puebla
Tu si môžete pozrieť a prečítať, čo všetko sa dá veštecky diagnostikovať a to bez prítomnosti diagnostikovanej osoby a to iba z mena, priezviska a popisu, čo je choré.
http://www.cimax.sk/lieky/diagnostikovanie

Zoznam chorobných stavov
Pre alternatívnu diagnostiku vešteckými metódami je múdre a potrebné mať určité vzdelanie v oblasti chorobných stavov človeka. Veštectvo je o tom, ako nájsť určitý chorobný stav u človeka a odporučiť mu napríklad vhodné terapie alebo ďalšie vyšetrenia aj u lekárov.
http://www.cimax.sk/lieky/choroby

ALTERNATÍVNA LIEČBA
Bylinkárstvo a babské recepty
Vždy zostanú bylinky, stromy a aj niektoré časti zvierat prostriedkom pre klasickú liečbu zaradenú pod felčiarstvo alebo recepty mojej babky. Niektoré zostanú účinné dodnes, aj keď doba už priniesla omnoho účinnejšie látky, ktoré sú geneticky šľachtené alebo špeciálne upravené a bylinky im konkurovať nemôžu. Tak to všetko postúpilo do budúcnosti.
http://www.cimax.sk/lieky/byliny-bylinkarstvo

Športová a doplnková výživa
Výkonnostné a vrcholové výkony športovcov spravili pre oblasť zdravia človeka neuveriteľné veci v podobe nových mimoriadne účinných vyživovacích doplnkov. Vrcholoví športovci použijú výživové doplnky na to, aby dosiahli extrémne výkony a bežný človek ich použije na unikátne vyživovanie buniek svojho tela a aj takto dosiahne uzdravenie. Saša Pueblo neustále skúma a testuje nové výživové doplnky.
http://www.cimax.sk/lieky/sportova-vyziva

Lieky na predpis
Alternatívna medicína sa nevyhýba ani klasickým liekom na predpis lekára. Chorej osobe veštecko – inuitívnymi metódami odporučí predpísať určité lieky, prípadne mu odporučí liečiť sa novými alebo u nás neznámymi liekmi.
http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/detail/famciclovir-teva-500-mg-6999.html

Reiki liečba
Ide o jedinečnú liečbu na fyzikálnej báze ako napríklad elektroliečba alebo liečba svetlom. Reiki liečiteľ je schopný týmito pre bežného človeka neskutočnými silami pôsobiť na chorú osobu a seba a prinútiť neuróny chorej osoby, aby začali fungovať v prospech zdravia. Jeho schopnosti patria do oblasti telekinetických schopností.
http://apoort.net/esoterika/reiki-kosti/

Liečba smerujúca k dlhovekosti
Nájdete si tu sériu článkov, ktoré sa venujú problematike predĺženia a skvalitnenia života v staršom veku. Tu zverejnené články rozoberajú možnosti, ako si upraviť stravovanie, cvičenia, meditácie, ako dosiahnuť vyšší vitálny vek.
http://cimax.sk/blogy/article102-Dlhovekos-ziskana-vlastnym-usilim-dospele-kme-ove-bunky-VI

Prehľad športu, ktorým sa dá liečiť
Aj v oblasti športu a športovej alebo poúrazovej rehabilitácie si alternatívny prístup nájde svoju cestu. A je možnosť cvičiť niečo ako fyziologické cvičenia pre dlhovekosť a trvalú dobrú kondíciu.
http://www.cimax.sk/lieky/sport

Medicínske prístroje aj k alternatívnej liečbe
Samozrejme, dnešná doba vyžaduje pri liečbe a terapiách používať množstvo rôznych medicínskych pomôcok a zariadení. Máme tu dobu technickú a aj alternatívna liečba nebude túto oblasť zatracovať a pokiaľ je dôvod niektoré zariadenie na liečbu použiť, tak to aj spraví.
http://www.cimax.sk/lieky/medicinske-pristroje-vysetrovacie-metody

ALTERNATÍVNE PSYCHOTERAPIE
Prehľad psychológie
Je potrebné, aby meditujúci alebo liečiaca sa osoba poznala aj psychické stránky svojich prejavov. Aby sa ezoterik a duchovná osoba neizolovala od vonkajšieho sveta a neuzavrela do svojich fantázií.
http://www.cimax.sk/lieky/katalog-psychologia

Prehľad psychiatrie
V alternatívnych terapiách praktizovaných Sašom Pueblom ide o to, aby sa netradičné schopnosti, netradičné názory a postupy precvičovali. Takto vzniknú mimoriadne schopnosti, ktoré prospievajú zdraviu.
http://www.cimax.sk/lieky/katalog-psychiatria

Psychológia dieťaťa
Problematika detskej psychiky a detského správania u jedincov mimoriadne talentovaných a zaradených ako indigové deti.
http://www.cimax.sk/lieky/psychologia-dietata

Silva škola vhodná pre alternatívne psychoterapie
Silva škola je skutočne výborný nástroj na programovanie nastávajúcich a budúcich udalostí. Tak isto Silva techniky posilňujú ľudský intelekt k lepšiemu ovládaniu ľudských emócií a pudov.
http://www.meditacia.sk/2065-Silva/

Meditácia ako psychoterapia
V zásade je meditácia aj niečo ako psychoterapia a do značnej miery po čase aj náhrada za tabletkovú liečbu od psychiatra. Meditácie sú do značnej miery techniky, ako ovládnuť jedinečnú a často geniálnu osobnosť ezoterika, ktorému neustále hrozí strata schopnosti konať ako človek.
http://www.meditacia.sk/2170-Psyche-poradna/

Psychoteriapie do snov
Neustále 20 ročné skúsenosti v oblasti snov, snovej ezoteriky, umelého spánku, hypnotických a sugeratívnych stavov. Ovládnutie nočných a snových procesov v meditujúcom. Tak isto výklad snov a ich významu pre praktický život.
http://www.meditacia.sk/1335-Snova-skola/

Spánok a medicínske a alternatívne formy terapií
Aj v tejto oblasti terapií vie Saša Pueblo dobre diagnostikovať poruchy spánku. Saša Pueblo praktizuje aj nočnú liečbu reiki za účelom nastolenia silnej prítomnosti melatonínu. V tejto oblasti robí aj výskum a každú nedeľu medituje s viacerými meditujúcimi na oblasť spánku, umelého spánku a hypnózy.
http://cimax.sk/lieky/spanok-poruchy-lieky

VIDEÁ AKUPUNKTÚRA TELO
https://www.youtube.com/watch?v=jXShOappqo8
https://www.youtube.com/watch?v=9pz8tse5tT4
https://www.youtube.com/watch?v=442bqbX8l3Y
https://www.youtube.com/watch?v=u7jHHY6IS0Y
https://www.youtube.com/watch?v=eIXaNgISqt4

VIDEÁ AKUPRESÚRA RUKY
https://www.youtube.com/watch?v=GwHiKc8s4i0
https://www.youtube.com/watch?v=bQoNS1K3i0E
https://www.youtube.com/watch?v=5wFWhLaLfNI
https://www.youtube.com/watch?v=SLz6Vbxz2L0
https://www.youtube.com/watch?v=5B0w2C7CccI

VIDEÁ BANKOVANIE MASÁŽ
https://www.youtube.com/watch?v=mlI6dSFpAhs
https://www.youtube.com/watch?v=fkF_pm637uY
https://www.youtube.com/watch?v=oKcSbxEuFPw
https://www.youtube.com/watch?v=de2jGcMFc1o
https://www.youtube.com/watch?v=-gMjE3NpMIA

VIDEÁ AROMATERAPIA ESENCIA
https://www.youtube.com/watch?v=dwEukUVl-Rk
https://www.youtube.com/watch?v=FookAQqGPlY
https://www.youtube.com/watch?v=quoTNmK-tRU
https://www.youtube.com/watch?v=C_2XLSky7Rc
https://www.youtube.com/watch?v=fG320W5rcZo

VIDEÁ AURA SOMA
https://www.youtube.com/watch?v=uZXfpU_8-Lk
https://www.youtube.com/watch?v=niupQsWByDQ
https://www.youtube.com/watch?v=XFDgbaK3vkc
https://www.youtube.com/watch?v=tq3-8A20wNQ
https://www.youtube.com/watch?v=zuDVkoTJCxI

VIDEÁ IRIDIOLOGY EYES
https://www.youtube.com/watch?v=GS0wPDJP030
https://www.youtube.com/watch?v=ku1bMHyFVfQ
https://www.youtube.com/watch?v=0pq_74HtYxw
https://www.youtube.com/watch?v=x7p8ShOkI7o
https://www.youtube.com/watch?v=OhNqMJr9A98

VIDEÁ MOXA THERAPY
https://www.youtube.com/watch?v=ewsq2br_rrc
https://www.youtube.com/watch?v=OKwyF4bv55c
https://www.youtube.com/watch?v=jsC04vuCXRA
https://www.youtube.com/watch?v=EexUDEOuPqA
https://www.youtube.com/watch?v=OTtRcGrsCSw

VIDEÁ REFLEXOLOGY MASSAGE
https://www.youtube.com/watch?v=nwlQ8ZV_NtE
https://www.youtube.com/watch?v=ol8IeBcfu1M
https://www.youtube.com/watch?v=XzTrcJ42yFc
https://www.youtube.com/watch?v=DktHW3YAreo
https://www.youtube.com/watch?v=yKiQxGylHTs

VIDEÁ SHIATSU MASSAGE
https://www.youtube.com/watch?v=jXc6PauQkM4
https://www.youtube.com/watch?v=MGn9r0wyLXM
https://www.youtube.com/watch?v=HPOxO-1sJBo
https://www.youtube.com/watch?v=lUiwrXD8sI4
https://www.youtube.com/watch?v=fJ_2zL8ByU4

VIDEÁ THAI YOGA MASSAGE
https://www.youtube.com/watch?v=ixuJe2XW1P0
https://www.youtube.com/watch?v=HaUnf5iNTkU
https://www.youtube.com/watch?v=oF_P7zAPJBI
https://www.youtube.com/watch?v=K8r4B-9-e0g
https://www.youtube.com/watch?v=tDTtrtZplTM

VIDEÁ TUI NA TECHNIQUES
https://www.youtube.com/watch?v=CQzVLFCUAoM
https://www.youtube.com/watch?v=nN_xyueRvdo
https://www.youtube.com/watch?v=LMYR3A6ug8o
https://www.youtube.com/watch?v=9mMWphHNZ7g
https://www.youtube.com/watch?v=9iS7LEe3Of4

VIDEÁ PSYCHIC SURGERY
https://www.youtube.com/watch?v=KehlTlskxts
https://www.youtube.com/watch?v=-5D126gL_AE
https://www.youtube.com/watch?v=YZnCqQ36rzY
https://www.youtube.com/watch?v=tZM3t9JpGjw
https://www.youtube.com/watch?v=lQiX_D_r7o4

VIDEÁ LOMI LOMI – HAWAIIAN MASSAGE
https://www.youtube.com/watch?v=QCsRr8Qz46A
https://www.youtube.com/watch?v=2KohWuwLovE
https://www.youtube.com/watch?v=TvOXK_F1ZGQ
https://www.youtube.com/watch?v=cwIamGUNYm4
https://www.youtube.com/watch?v=qPQV9MJQBEE

VIDEÁ MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMEŇMI
https://www.youtube.com/watch?v=gp_XmX1ltrI
https://www.youtube.com/watch?v=Pf2GNCM2UqY
https://www.youtube.com/watch?v=w9V_qYq37PI
https://www.youtube.com/watch?v=X6T0b21LF08
https://www.youtube.com/watch?v=FNMetW8_rH8

VIDEÁ HONEY MASSAGE
https://www.youtube.com/watch?v=Epc9wzXdGxA
https://www.youtube.com/watch?v=TLHes9VhO58
https://www.youtube.com/watch?v=JUbfQ1duArU
https://www.youtube.com/watch?v=7KFCA_POHlE
https://www.youtube.com/watch?v=BIyNWWwJA90

VIDEÁ CHOCOLATE MASSAGE
https://www.youtube.com/watch?v=mUYBK9sGsjY
https://www.youtube.com/watch?v=tJL7EkrcNFA
https://www.youtube.com/watch?v=Qm9bxGKVShw
https://www.youtube.com/watch?v=_NA5id_MPtQ
https://www.youtube.com/watch?v=sJo144Ji0tYAutor: Saša Pueblo
<< Staršie články

Meditacia.sk > Liečiteľstvo > Pozvánka na živé vysielanie

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo