Liečiteľstvo

Nájdete si tu prehľad 34 možností rôznych liečiteľských postupov, ktoré sa klasicky uplatňujú v alternatívnych terapiách. Ezoterik je duchovne rozvinutá osoba, ktorá sa vie postarať o svoje dobré fyzické a psychické zdravie. Je rozumné na duchovnej ceste starať sa aj o celkový zdravotný stav.


Terapeutická škola

Úvahy nad liečiteľskými a terapeutickými postupmi. Dozviete sa, ako sa naučiť liečiteľské a terapeutické umenie. Tak isto je dobré naučiť sa využívať postupy na udržanie vlastného zdravia.


Akupresúrna poradňa

Základy uplatnenia akupresúrneho tlaku na telo s cieľom regenerácie, prevencie a liečby ochorenia. Akupresúra ako podporná liečba spojená s masérskymi technikami.


Anatómia

Nájdete si tu anatomické základy ľudského tela. Aby ste sa dokázali sami postarať o svoje zdravie je vhodné, aby ste sa oboznámili s anatómiou ľudského tela a dokázali byť aj vzdelaným liečiteľom.


Antropozofická poradňa

Základy alternatívnych terapií, ktoré sa zakladajú na veštecko – intuitívnom odhade chorobných stavov v človeku s následným zistením, ako by sa mal liečiť pomocou určitých druhov meditácií.


Aromaterapeutická poradňa

Základy prevencie a liečby pomocou respirácie rôznych druhov vôní cez dýchacie cesty. Prípadne uplatnenie cez kožu.


Artterapia poradňa

Základy uplatnenia umenia v liečbe a terapii. Umenie môže dobre vplývať na zdravotný stav a kresba je základom množstva meditačných postupov v ezoterike.


Astrologická poradňa

Nájdete si tu príklady a ukážky uplatnenia astrologických techník ako základ nahliadnutia do fyzického a psychického tela. Je tu aj história astrológie.


Aura poradňa

Základy diagnostikovania aury. Terapie uplatňované v aurickom obale. Aura je základom aj ezoterických schopností, ktoré sa v aure znásobujú.


Dieto poradňa

Základy starostlivosti o tukový orgán. Trávenie a chorobné stavy, ktoré obezitu sprevádzajú. Pre ezoterika je tu cesta do vlastnej biochémie.


EEG poradňa

Základy diagnostikovania mozgu v medicíne. Naučíte sa, ako funguje mozog na základe bioelektrických impulzov. Ezoterik hlbšie prenikne do tajov mozgu.


Emocionálna poradňa

Nájdete si tu príspevky o ľudských emocionálnych stavoch. Bežné emócie, ale aj sexuálne emócie. Naučte sa ovládať svoje emócie. Zvládnite depresívne stavy.


Fitnes poradňa

Základné cvičenia vo fitnes alebo v posilňovniach. Naučíte sa cvičiť tak, aby to pôsobilo blahodarne na váš organizmus. Udržalo vás v dobrej fyzickej kondícii a dobrej regenerácii organizmu.


Fytoterapeutická poradňa

Základy liečby pomocou prírodných preparátov. Liečba homeopatikami, bylinkovými preparátmi, mastičkami, obkladmi a ďalšími postupmi. Pre ezoterika meditácia pomocou byliniek.


Charizmatická poradňa

Liečebné postupy pomocou náboženských obrazov a náboženských stavov. Naučíte sa, ako dodržiavať náboženskú psychohygienu. Pre ezoterikov začiatok cesty k Bohu.


Imunitná poradňa

Základy starostlivosti o bakteriálnu imunitu, ale aj imunitu voči zhubným bunkám. Prípady a postupy vhodnej liečby.


Kineziologická poradňa

Nájdete si tu príspevky o kineziológii, ktorá využíva hypnotické techniky cez svaly na zisťovanie diagnóz zdravia, psychiky, odblokovanie stresov, vhodnosť druhu liečby.


Magická poradňa

Základy liečenia pomocou magických rituálov šamanských národov. Netradičná liečba so zvláštnymi účinkami a postupmi. Pre ezoterika nácvik a prienik do šamanstva.


Minerálna poradňa

Prípady a aplikácie minerálnych látok v rámci terapie a liečby. Oboznámite sa s možnosťami užívania minerálov.


Naturterapeutická poradňa

Základy uplatnenia prírodných liečob vo vidieckom prostredí, prostredí hôr, kúpeľov. Liečba pomocou zmeny prostredia a konzumovania lesných plodov.


Osteopatická poradňa

Základy držania tela, základy pohybu pri poškodení chrbtice. Príspevky o držaní tela, chôdzi a masérskych technikách. Pre ezoterika základy pohybovej mágie šamanov.


Partnerská poradňa

Nájdete si tu prípady spolužitia ľudí a partnerských dvojíc. Veštecké výkony do podvedomia. Základy vešteckých techník porovnávania a harmonizácie.


Patogénna poradňa

Venuje sa patogénnym zónam v podloží. Nadväzujeme na umenie feng shui o orientovaní podľa svetových strán. Základy pre ezoterika z hľadiska magmatického podložia zeme.


Psychologická poradňa

Nájdete si tu príklady terapií zameraných do psychickej oblasti. Základy pre ezoterika, ako napraviť disharmónie svojho správania. Štandardnosť psychických prejavov.


Reiki poradňa

Praktické skúsenosti s terapiami zameranými na udržanie zdravých energetických pochodov v tele. Pre ezoterika praktické skúsenosti s bioenergiou ľudského tela.


Sexuálna poradňa

Praktické techniky liečby sexuálnymi energiami. Techniky udržania sexuálnej vitality. Pre ezoterika prax pre sexuálnu ezoteriku a cvičenia.


Silva poradňa

V tejto poradni nájdu pomoc tí, ktorí si poškodili neurónové oblasti používaním techniky a technických pomôcok. Pre ezoterika nácvik a dosiahnutie silva vedomia.


Spánková poradňa

Prípady a praktické návody na liečbu nespavosti a stavov zhoršeného spánku. Základy pre snových ezoterikov.


Šaman poradňa

Prípady a ukážky liečby pomocou šamanských rituálov. Techniky zmenenej psychiky na základe magického pohybu a oslobodenia od ľudskej psychiky. Obnova prirodzenej regenerácie.


Talizman poradňa

Základy liečby pomocou kresby geometrických tvarov, ktoré sú účinnejšie pri liečbe ako bežné liečiteľské zásahy. Pre ezoterika kabalistu základy pre aktívnu prax.


Virguľa poradňa

Základy pre prácu s virguľou a kyvadlom. S virguľou sa dá diagnostikovať, hypnotizovať a liečiť. Ukážky práce s kyvadlom a virguľou. Pre ezoterika základy k hypnotickým stavom.


Vitamínová poradňa

Základy liečby pomocou vitamínov. Liečivé postupy so zvýšenými dávkami vitamínov. Vitamíny a enzýmy z čerstvých produktov.


Znaková poradňa

Základy terapií pomocou techník jemnej ľudskej motoriky. Efektívnejšia liečba pomocou znakov z prírodného prostredia, kôra, pôda, kamene. Pre ezoterika základy k teozofickému uplatneniu znakov v ezoterike.


Zvuková poradňa

Základy uplatnenia zvukoterapie alebo muzikoterapie v liečiteľskej a terapeutickej praxi. Pre ezoterika základy zvukovej ezoteriky.Pozvánka na živé vysielanie
Pozývam Vás na živé vysielanie so Sašom Pueblom v sobotu 14.02. 2015 od 10.00 do 12.00 hod. Téma: Ako sa stať liečiteľom.


Meditacia.sk > Liečiteľstvo >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo