Pozvánka na živé vysielanie

dátum: 10.10.2017

Pozývam Vás na živé vysielanie so Sašom Pueblom v sobotu 14.10.2017 od 10.00 do 12.00 hod. Téma: REIKI LOTOS.

PROGRAM
Seriózny výskum reiki na základe testovania a overovania. Spoznávanie rôznych reiki systémov. Tentokrát sa budeme venovať reiki lotosová čakra. Ide o spojenie reiki systémom, ktorý sa usiluje dostať do ľudských kostí, šliach a svalov. Čakra sa často volá lotos alebo aj tibetský systém.

PONUKA: Účastník sa môže cez CHAT prihlásiť pod súkromnou značkou a môže meditovať. Saša Pueblo s účastníkmi prevedie koncentračné cvičenia do čakier – lotosov vo svaloch a chrupavkách na kostiach. Klasická koncentrácia všetkých zmyslov do jedného bodu na kosti. Potom zasvätenie do lotos – čakra do svalových nervov.
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo/program-radia-sasu-puebla/

1. Máte možnosť použiť online chatovanie a pokiaľ to potrebujete, anonymne pod značkou. Odpovedať vám bude osobne Saša Pueblo.

2. Pokiaľ chcete počúvať živú nahrávku online Sašu Puebla cez živé vysielanie – priamy prenos na YouTube, kliknite dole na adresu. Nahrávka bude k dispozícii už v sobotu o 10:00 hod. a potom tu zostane natrvalo.
https://www.youtube.com/watch?v=qf28SedYNgY

3. Ďalšia možnosť je počúvať cez rádio, ktoré upravuje a čistí zvuk od nevhodných šumov a má vysokú kvalitu. Stačí si kliknúť na uvedenú adresu, rádio sa vám spustí a vy môžete počúvať.
Spustiť rádio: http://onlinesasapueblo.listen2myradio.com

4. Pokiaľ máte záujem povedať niečo osobné Sašovi Pueblovi, tak to môžete spraviť na mail. Môžete využiť príležitosť a navrhnúť na ďalšie živé vysielanie tému podľa vášho výberu.
Kontakt na Sašu Puebla: sasapueblo@meditacia.sk

KOLEKCIA 43 VIDEÍ REIKI LOTOS
https://www.goo.gl/LbKnW2

LOTOSY DO SVALOV – TIBET
Ako začať tento typ duchovnej cesty? Z indickej, tibetskej, čínskej a japonskej ezoterickej literatúry som prečítal a odmeditoval, čo sa dalo. To bolo na začiatku, keď som tomu až tak nerozumel a nevedel som, o čo ide. Postupne za desiatku rokov som sa nejakým spôsobom venoval mandalám, čakrám a geometrickým štruktúram východných učení. Vypočul som si mnoho názorov, čo to je čakra a čo to je lotos. Prečítal som množstvo návodov o čakrách. Samozrejme som si uvedomoval, že sú to mimoriadne staré systémy meditácií a spadajú do obdobia, kde sa všetko vyjadrovalo v obrazoch a nie presne medicínsky a logicky. A historickým časom pribúdal jeden majster za druhým a každý do tohto systému pridal to svoje a jedinečné. A systém sa komplikoval a komplikoval. Potom si tieto systémy prevzali aj Európania a Američania a z lotosov a čakier sa nakoniec stal nejaký ten nepekný folklór, mŕtve uctievanie čakrových systémov a na to si treba dávať pozor. My chceme cvičiť reálne živé systémy a nie pestovať náboženské uctievanie. Len upozorňujem na túto skutočnosť.

A keďže som osoba dumavá, uvažujúca aj logicky, tak som sa vrátil na začiatok, kde sa hovorí, že lotos je vodná rastlina a v Indii ju užívali a užívajú ako drogu. A tak som si povedal, že pozeraním sa na obrázok lotosu si na jazyku túto drogu vyrobím. Nedoporučujem takúto drogu užívať priamo z rastliny. Poškodzuje to zdravie a je to nezákonné. Musím to sem napísať – tak to prikazuje zákon. A tak som si na jazyku túto drogu nasugeroval pomocou obrázku a začal som ju v mozgu produkovať. Tento druh vnútornej drogy začal fungovať na hrudných kostiach a priamo na chrupavke okolo hrudných kostí, čo sú vlastne rebrá. Tu kdesi veľmi jednoducho začína cesta do nervstva svalov od rebier k ďalším kostiam a odtiaľ do svalov celého tela. Inšpiroval ma obraz zrodenie malého Budhu z lotosového kvetu a venoval som veľa meditácií na tento obraz.

Na tele má každý z nás nosné svaly. Pod týmito veľkými svalmi sú ešte spiace náhradné svaly. Kto trochu pozná cvičenie pilates asi vie, že autorovi pilatesu ochoreli veľké svaly a ich nervstvo, ale začal cvičiť v bolestiach a otvoril si náhradné svaly pod nosnými svalmi. Keď si ich chcete otvoriť a mať dva druhy svalov, tak stačí pri chôdzi zaťať vždy jeden sval akoby ste mali kŕč, vydržať v tom a pohybovať sa. Tu je aj tajomstvo niektorých športovcov, prečo sú výkonnejší ako tí druhí. A ešte máme v tele svaly pre lezenie ako u horolezcov, ktoré voláme špirálové a sú ako mikroslimačie ulity. Tie sa aktivizujú lezením po lanách, skalách a stromoch. Teda máme tri druhy svalov. Máme aj iné typy svalov, ale nebudeme to tu podrobne rozoberať. Ešte je dobre si cvičením do bolesti s činkami mikronatŕhať svaly a tie potom tvoria hrčky svalov. A sem budeme prenikať koncentrovanou pozornosťou všetkých zmyslov naraz, otvárať nervstvo svalov a realizovať lotos – čakra systém. Nie je to nič zložité.

Je dobré použiť na prenikanie do nervstva kostí aj umenie kineziológie. Ide o jednoduché cvičenie. Natiahnete celú ruku pre seba a sústreďujete sa na deltový sval pri krku. Z mozgu si predstavujete určitý pohyb v obrazoch a jednotlivé svaly cez ten deltový sval musia reagovať a aktivizovať nervovú sústavu vo všetkých kostiach. A potom to skúsite s druhou rukou. Potom je tu technika, kde používate kyvadlo. Medzi prsty si dáte špagátik, ktorý má na konci závažie. To je umenie vešteckého kyvadla. Keď to nezvládate sami, tak navštívte odborníka na kineziológiu.

Teda koncentráciou všetkých zmyslov prenikáte do nervstva svalov pri hrudnej kosti, zhora na kosti a postupne do nervstva každého svalu. A vždy začínate od kosti cez šľachu do svalu. Môžete sa sami pokúsiť napojiť na jedincov, ktorí majú 5 krát viac svalových vlákien na tele a primerane viac nervstva. Takáto osoba vás prirodzene aj na diaľku zasvätí. Prepojenie robte v stave šamanskej mysle. Takáto osoba na diaľku je vaše siamské dvojča. Uveriť a nespochybňovať. Prípadne zájdete za reiki tibet zasväcovateľom a dáte sa zasvätiť.

No je tu jeden problém. Ide o to, čo chcete, aby v nervstve pulzovalo pri spojení s vašou pamäťou. Najčastejšie som veštecky zistil, že v nervstve svalov idú tibetské náboženstvá a potom indické náboženské systémy. A to som logicky zamietol. Na začiatok chcem, aby v nervstve svalov, a teda historicky lotos – čakra behali pulzy z pamäti o zdravých svaloch, funkčnom nervstve svalov, dlhovekosti mojej existencie a vlastný systém duchovna. Ale to už je na vás, čo si tam nainštalujete a necháte nainštalovať. Je dôležité, čo beží vo svaloch. Vo svaloch a nervstve svalov bežia mikropohyby. Predstavíte si nejaký pohyb a pri meditácii ho zrealizujete ako mikropohyb. Ako keby sa svaly mykali, ako keby ste to robili naozaj. Ja osobne do pamäte všetko špeciálne zapisujem, čo kde poviem alebo si prečítam. Toto je najčastejšie otvorený systém vo východných systémoch. Toto nie je čakrový folklór a hranie sa na čakra meditáciu. Toto nie je náboženské uctievanie lotos – čakier na indický spôsob.

KUNDALINI
Kundalini joga je podľa Yogi Bhajana jogínska tradícia kombinujúca meditáciu, mantru, fyzickú výučbu a dýchacie techniky. Hlavným cieľom Kundalini jogy je povzbudiť plný potenciál ľudského vedomia v každom jednotlivcovi. To znamená rozpoznať naše vedomie, vyladiť ho a rozšíriť ho do neobmedzeného vedomia.
https://en.wikipedia.org/wiki/Kundalini_yoga
KUNDALINI PINTEREST
https://sk.pinterest.com/pin/170151692154228351/

TAPAS
Tapas je sanskritské slovo, ktoré znamená „zohriať“. Spomína aj určité duchovné praktiky v indických náboženstvách. V Jainizme sa odvoláva na asketizmus, v budhizme k duchovným praktikám vrátane meditácie a sebadisciplíny, v určitých kontextoch termín znamená pokánie, zbožnú činnosť, ako aj ťažkú meditáciu.
https://en.wikipedia.org/wiki/Tapas_(Sanskrit)

MÓKŠA
Mókša znamená ukončenie samsáry (kolobehu života). Tento termín sa používa predovšetkým v hinduistických náboženstvách a má veľmi blízko k termínu nirvána, ktorý užívajú budhisti. Hoci obe náboženstvá si kladú za cieľ vyslobodenie zo samsáry, každé z nich ponúka inú cestu ako tohto oslobodenia dosiahnuť.
https://en.wikipedia.org/wiki/Moksha

SAMSÁRA
Samsára je označenie pre koncept znovuzrodenia známy najmä vo východných náboženstvách (hinduizme, budhizme a džinizme). V týchto náboženstvách je tento kolobeh stále nových a nových životov považovaný za strastiplný, únik z neho je možný prostredníctvom poznania pravej skutočnosti. Tak sa dosiahne stav „vyslobodenia“, ktorý hinduisti označujú ako mókša a budhisti ako nirvána.
https://en.wikipedia.org/wiki/Sa%E1%B9%83s%C4%81ra

NÁDÍ
Nádí je sanskritské slovo a znamená trubice alebo kanál. Nádí sú podľa tradičného indického lekárstva energetické kanály, ktorými prúdi životná energia (prána). V tradičnej čínskej medicíne sa pre nádí používa väčšinou pojem meridián.
https://en.wikipedia.org/wiki/Nadi_(yoga)

ŠIVA SAMHITA
Šiva Samhita je sanskritský text o joge, ktorého autor je neznámy. V pôvodnom pojednaní oslovuje boh Šiva svoj ženský náprotivok (šakti) Párvatí. Šiva Samhita je jeden z troch najdôležitejších klasických spisov o Hatha joge.
https://en.wikipedia.org/wiki/Shiva_Samhita

MANTRA
Mantra je hymnus alebo časť textu, najmä z Véd, odriekaný alebo intonovaný ako zariekanie alebo modlitba, slovná formula slúžiaca na zvukovú vibráciu, napr. aum. Ide o ich zvukovú hodnotu a podporenie prirodzenej schopnosti mysle upokojiť sa a sústrediť sa na zvukovú vibráciu.
https://en.wikipedia.org/wiki/Mantra

DZOGČHEN
Dzogčhen prekladaný ako „Veľká dokonalosť“ je podľa náuk Tibetského budhizmu a Bönu prirodzeným prvotným stavom a podstatou mysle všetkých bytostí a súčasne tiež náukou smerujúcej k realizácii tohto stavu.
https://en.wikipedia.org/wiki/Dzogchen

LEKNO – KVET
Lekno egyptské alebo lekno lotosové je trváca vodná bylina s jemne vonnými bielymi kvetmi a okrúhlymi plávajúcimi listami z čeľade leknínovité (Nymphaeaceae). Ide o posvätnú rastlinu Egypťanov a Asýrčanov (pôvodne zasvätená bohyni Isis),
https://cs.wikipedia.org/wiki/Lekn%C3%ADn_posv%C3%A1tn%C3%BD
https://en.wikipedia.org/wiki/Nymphaea_lotus
https://en.wikipedia.org/wiki/Nymphaea_caerulea

ANAGARIKA GOVINDA
Anagarika Govinda narodený ako Ernst Lothar Hoffman bol nemecký filozof, predstaviteľ tantrického budhizmu, jeden zo zakladateľov meditačného hnutia v rámci budhizmu na Západe, prispel k prehĺbenému porozumeniu tibetskej mystiky, je autorom slávnych Základov tibetskej mystiky.
https://en.wikipedia.org/wiki/Anagarika_Govinda

LOTOSOVÉ KVETY
Lotos indický (Nelumbo nucifera) je vodná rastlina z čeladea lotosovitej (Nelumbonaceae). Pochádza z indického subkontinentu, kde je často pestovaná budhistami ako mystická rastlina. Hinduisti ho uctievajú s božstvami Vishnu a Lakshmi, ktoré sa často zobrazujú na ružovom lotose v ikonografii.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Lotos_o%C5%99echonosn%C3%BD
https://en.wikipedia.org/wiki/Nelumbo_nucifera

LOTOS DROGA
Užívaním drog si poškodíte zdravie a je to nezákonná činnosť.
Aktívna droga pre Starý Egypt a jeho rituály – Nelumbo nucifera, tiež známy ako indický lotos, posvätný lotos, je vodná rastlina z čeľade lotosovitých. Pochádza z indického subkontinentu, kde je často pestovaný budhistami ako mystická rastlina.
https://en.wikipedia.org/wiki/Nelumbo_nucifera

ČAKRA – LOTOS DO SVALOV
Osoby, ktoré majú veštecky overené, že majú otvorené reálne lotosy do svalov.
https://www.youtube.com/watch?v=lBNgnMulTjY
https://www.youtube.com/watch?v=Fz9FOw9nGPQ
https://www.youtube.com/watch?v=lS3kJlm-HTQ
https://www.youtube.com/watch?v=-ZF-R6c4T8A
https://www.youtube.com/watch?v=K5_5qaBuCVw
https://www.youtube.com/watch?v=PVj5sGHk3WM

KINEZIOLÓGIA
Aplikovaná kineziológia je pseudovedecká metóda, ktorá sa zaoberá diagnostikou a liečením fyzických i duševných porúch a odstraňovaním problémov pri výučbe detí. So skutočnou, vedeckou kineziológiou a teda so štúdiom pohybu nemá nič spoločné.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Aplikovan%C3%A1_kineziologie
https://en.wikipedia.org/wiki/Applied_kinesiology

DELTOVÝ SVAL
Deltový sval je povrchovo uložený plochý kostrový sval, ktorý objíma ramenný kĺb. Svojím tvarom sa podobá trojuholníku, čo pripomína veľké písmeno delty. U človeka má tvar časti plášťa kužeľa.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Deltov%C3%BD_sval
https://en.wikipedia.org/wiki/Deltoid_muscle

VEŠTECVO SVALOV – KYVADLO
Svaly a ich trénovanie k veštectvu.
Sval je zreteľne ohraničený útvar svalového tkaniva. Jeho najpodstatnejšou zložkou sú svalové bunky, ktoré majú schopnosť sťahu – kontrakcie a uvoľnenia – relaxácie. Poznávame 3 druhy svalov – priečne pruhovaný (kostrový) sval, hladký sval a srdcový sval. https://cs.wikipedia.org/wiki/Sval
https://en.wikipedia.org/wiki/Muscle
Veštectvo
Ako prehlbovať intuíciu. Ako pracovať s tarotovými kartami. Praktické skúsenosti. Kyvadlo a svaly. Automatická kresba. Reiki veštecké techniky. Ako sa zdokonaľovať. Kontrola vešteckého naladenia. Zasvätenia. Zlepšovanie vešteckých techník. Vytvorenie automatov na veštecké techniky. Hypnóza a veštecké techniky.
https://en.wikipedia.org/wiki/Divination

BOULDERING
Bouldering je druh lezenia prevádzkovaný bez lana na malých skalných blokoch alebo nízkych skalách niekoľko metrov nad zemou. Názov pochádza z anglického slova boulder („balvan“). V súčasnosti získava veľkú popularitu hlavne u začínajúcich lezcov, oi. Aj vďaka svojej nenáročnosti na vybavenie a skúsenosti.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Bouldering
https://en.wikipedia.org/wiki/Bouldering

AKUPRESÚRA
Akupresúra je tradičná čínska liečba podobná akupunktúre, zakladajúca sa na masírovaní citlivých bodov v koži pacienta. Tlak sa vykonáva najčastejšie prstami ruky alebo tupým koncom špicatého predmetu. V určitých prípadoch sa dá pôsobiť na zmenu zdravotného stavu aj pôsobením tepla a chladu.
https://en.wikipedia.org/wiki/Acupressure

PILATES
Pilates je metóda telesného cvičenia, ktorá bola vyvinutá a rozpracovaná na začiatku 20. storočia Josephom Pilatesom v Nemecku, Veľkej Británii a Spojených štátoch amerických. Pilates bol presvedčený, že je možné využiť myseľ na to, aby kontrolovala (a riadila) svaly. Cieľom Pilatesovej metódy je zlepšiť kontrolu nad svojím telom, posilniť ho a zlepšiť jeho ohybnosť.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Pilates
https://en.wikipedia.org/wiki/Pilates

ŠĽACHY
Šľacha je anatomická štruktúra, zložená z tuhého usporiadaného väziva, ktorá u stavovcov tvorí spojenie medzi svalmi kostry a kostrou. Šľachy sa skladajú zo zväzkov rovnobežne prebiehajúcich kolagénových vlákien vytvárajúcich povrazce.
https://en.wikipedia.org/wiki/Tendon

HLADKÉ SVALY
Hladká svalovina je svalové tkanivo zložené z buniek (myocytov) pretiahnutého, vretenovitého tvaru s centrálne uloženým paličkovitým jadrom. Hladká svalovina u človeka tvorí steny väčšiny orgánov (hlavne tých dutých, napr. črevo, žalúdok, tenké črevo). Hladké svaly sa vyskytujú aj v koži alebo napr. v prostate, maternici, močovode alebo v oku.
https://en.wikipedia.org/wiki/Smooth_muscle_tissue

HOROLEZECKÉ SVALY – SLIMÁKY
Horolezectvo alebo alpinizmus je športová činnosť zameraná na vystupovanie a zliezanie vysokých vrchov a skál. Horolezectvo je prekonávanie skalných a ľadovcových horských terénov (skaly, ľady, hory) lezením pomocou horolezeckého výstroja.
https://en.wikipedia.org/wiki/Mountaineering

MODY
Mudry sú dôležité pri interpretácii mnohých náboženských rituáloch, aj ako súčasť niektorých hinduistických rituálov. Niektoré mudry sú predvádzané pomocou celého tela, ale na zobrazenie väčšiny z nich sú napríklad len ruka a prsty.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Mudra
http://en.wikipedia.org/wiki/Mudra

ČAKRY
Čakry sú predpokladané body spojenia medzi telom a astrálnym telom. Podľa starých indických a tibetských textov je 72 000 až 350 000 čakier. Sedem čakier sa označuje ako hlavné energetické centrá.
https://en.wikipedia.org/wiki/Chakra

MARATÓN
Maratón alebo maratónsky beh je beh na dlhú vzdialenosť 42,195 km, druhá najdlhšia atletická disciplína na programe olympijských hier. Slovo maratón sa tiež všeobecne používa pre označenie dlhých a vytrvalostne náročných akcií športového aj iného charakteru.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Maratonsk%C3%BD_b%C4%9Bh
https://en.wikipedia.org/wiki/Marathon
Maratónci
Toto je zoznam maratóncov, ktorí sú športovci pozoruhodní pre svoje úspechy v maratóne.
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_marathoners
Haile Gebrselassie
Haile Gebrselassie je etiópsky športovec – bežec, atlét pretekajúci na stredných a dlhých tratiach ako na dráhe, tak na ceste, ale aj v cezpoľnom behu, dvojnásobný olympijský víťaz v behu na 10 000 metrov.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Haile_Gebrselassie
https://en.wikipedia.org/wiki/Haile_Gebrselassie
Dennis Kipruto Kimetto
Dennis Kipruto Kimetto alebo Dennis Kipruto Koech je kenský vytrvalecký bežec. Je držiteľ svetového rekordu v maratóne a na 25 kilometrov.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Dennis_Kimetto
https://en.wikipedia.org/wiki/Dennis_Kipruto_Kimetto
Paula Jane Radcliffová
Paula Jane Radcliffová je britská atlétka, bežkyňa, ktorá sa venuje dlhým tratiam, drží svetový rekord na maratónskej trati, aj niekoľko ďalších svetových rekordov na menej oficiálnych tratiach či v neoficiálnych medzičasoch.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Paula_Radcliffov%C3%A1
https://en.wikipedia.org/wiki/Paula_Radcliffe
Kenenisa Bekele
Kenenisa Bekele je etiópsky vytrvalostné bežec, ktorý sa stal jedným z najlepších bežeckých vytrvalcov sveta, mnohonásobným zlatým medailistom z veľkých súťaží i svetovým rekordmanom. Ide tiež o jedenásťnásobného majstra sveta v cezpoľnom behu.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Kenenisa_Bekele
https://en.wikipedia.org/wiki/Kenenisa_Bekele
Geoffrey Kirui
Geoffrey Kirui je kenský atlét, ktorý sa špecializuje na dlhé trate. V roku 2012 obsadil tretie miesto v pretekoch na 10 000 metrov na juniorských svetových šampionátoch. Jeho najväčším úspechom sa stal titul majstra sveta v maratóne, ktorý vybojoval v auguste 2017 v Londýne.
https://en.wikipedia.org/wiki/Geoffrey_Kirui

VIDEÁ KINEZIOLÓGIA
https://www.youtube.com/watch?v=uk9WMMQz0f8
https://www.youtube.com/watch?v=mJm3bU48lQA
https://www.youtube.com/watch?v=CeeVfjwnMK8
https://www.youtube.com/watch?v=56moeNklsSE
https://www.youtube.com/watch?v=WmEYjLkk4eU
https://www.youtube.com/watch?v=lnIct6VSiXQ
https://www.youtube.com/watch?v=jvB6CIoAQE4
https://www.youtube.com/watch?v=14e1ZHg7zNw
https://www.youtube.com/watch?v=ULQLkojpa_8
https://www.youtube.com/watch?v=WJC4b45pclI
https://www.youtube.com/watch?v=gEcyh6ZmJso
https://www.youtube.com/watch?v=eYb6_w5nusc

VIDEÁ KVET LOTOS
https://www.youtube.com/watch?v=vNfvKGM8BXU
https://www.youtube.com/watch?v=KlPvSuIKfsY
https://www.youtube.com/watch?v=IcR-9HV2Wic
https://www.youtube.com/watch?v=xLzKHUBlfQU
https://www.youtube.com/watch?v=yre44Jqrfus
https://www.youtube.com/watch?v=JbeRRAvaEOw
https://www.youtube.com/watch?v=_E3IeW0vpAs
https://www.youtube.com/watch?v=lGbAiDHN2GY
https://www.youtube.com/watch?v=ASH_-bHQScY

https://www.youtube.com/watch?v=W0QXInZlRgA
https://www.youtube.com/watch?v=BvrIxaHTt4M
https://www.youtube.com/watch?v=Nbeyi5ZHdJI
https://www.youtube.com/watch?v=rIqJCbSj-dI
https://www.youtube.com/watch?v=g-gVaKs188A
https://www.youtube.com/watch?v=tJZki5Z4Ugo
https://www.youtube.com/watch?v=HXJxr77M3Sg
https://www.youtube.com/watch?v=Cw_-DxVnh_k
https://www.youtube.com/watch?v=xLzKHUBlfQU

VIDEÁ LOTOS ČAKRA
https://www.youtube.com/watch?v=lBNgnMulTjY
https://www.youtube.com/watch?v=Fz9FOw9nGPQ
https://www.youtube.com/watch?v=lS3kJlm-HTQ
https://www.youtube.com/watch?v=-ZF-R6c4T8A
https://www.youtube.com/watch?v=K5_5qaBuCVw
https://www.youtube.com/watch?v=PVj5sGHk3WM

VIDEÁ SVALY TELA – HRUDNÍK
https://www.youtube.com/watch?v=EfYeL2FYyyA
https://www.youtube.com/watch?v=9_h0bCLc0QI
https://www.youtube.com/watch?v=GQ5S_uhnNKU
https://www.youtube.com/watch?v=7Ox-NOJMhKo
https://www.youtube.com/watch?v=59su6EJGj24
https://www.youtube.com/watch?v=KhgO1OQvgSU
https://www.youtube.com/watch?v=2fy7zMVkTfU
https://www.youtube.com/watch?v=RHJwCzzWqhE
https://www.youtube.com/watch?v=ZRfa9GCU47o
https://www.youtube.com/watch?v=aLjivfG7fGM
https://www.youtube.com/watch?v=-3G3JwZAZLk
https://www.youtube.com/watch?v=F2sSVWEdjWQAutor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Reiki > Reiki klasické > Pozvánka na živé vysielanie

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo