Pozvánka na živé vysielanie

dátum: 18.08.2015

Pozývam Vás na živé vysielanie so Sašom Pueblom v sobotu 22.8.2015 od 10.00 do 12.00 hod. Téma: REIKI KOMPAS – FENG SHUI.

PROGRAM
Reiki súvisiace s meteoritmi. Reiki súvisiace s kosťami. Reiki súvisiace s feng shui. Reiki súvisiace s magnetickými meteoritmi. Reiki znaky pri hrobných miestach reikistov. Originál zasvätenie od zakladateľov reiki ako je Mikao Usui alebo Chujiro Hayashi. Originál zasvätenia do aury od japonských samurajov. Tentokrát je to zasvätenie a skopírovanie reiki kompasu od reiki feng shui z Číny.

PONUKA: Účastník sa môže cez CHAT prihlásiť pod súkromnou značkou a môže meditovať. Saša Pueblo s účastníkmi prevedie koncentračné cvičenia do oblasti uplatnenia reiki kompas úrovne a tak isto dá zasvätenie do tejto oblasti.
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo/program-radia-sasu-puebla/

1. Máte možnosť použiť online chatovanie a pokiaľ to potrebujete, anonymne pod značkou. Odpovedať vám bude osobne Saša Pueblo.

2. Pokiaľ chcete počúvať živú nahrávku online Sašu Puebla cez živé vysielanie – priamy prenos na YouTube, kliknite dole na adresu. Nahrávka bude k dispozícii už v sobotu o 10:00 hod. a potom tu zostane natrvalo.
https://www.youtube.com/channel/UCF4ZAiyy-Elre_NLwSoVtQg

3. Ďalšia možnosť je počúvať cez rádio, ktoré upravuje a čistí zvuk od nevhodných šumov a má vysokú kvalitu. Stačí si kliknúť na uvedenú adresu, rádio sa vám spustí a vy môžete počúvať.
Spustiť rádio: http://onlinesasapueblo.listen2myradio.com

4. Pokiaľ máte záujem povedať niečo osobné Sašovi Pueblovi, tak to môžete spraviť na mail. Môžete využiť príležitosť a navrhnúť na ďalšie živé vysielanie tému podľa vášho výberu.
Kontakt na Sašu Puebla: sasapueblo@meditacia.sk

KOLEKCIA 42 VIDEÍ REIKI KOMPAS – FENG SHUI
https://goo.gl/l4ViVV

Čína história
Čína je svojou rozlohou 4. najväčší a jeden z najstarších štátov na svete, s bohatou kultúrou – obrovské množstvo pamiatok ako sú paláce, chrámy, pagody, monumentálne skulptúry a budhistické plastiky. Žije v ňom najviac obyvateľov (viac ako 1,3 miliardy). Územie Číny je vymedzené prírodnými hranicami: na východe a juhovýchode sú to moria (Žlté more, Východočínske more a Juhočínske more), na juhu, na západe a severozápade delia Čínu od jej susedov vysoké horské masívy a na severe stepi a púšte.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Čínská_lidová_republika
https://en.wikipedia.org/wiki/China

Himaláje
Himaláje sú najvyšší horský systém na planéte Zem. Rozprestierajú sa na území Číny, Indie, Nepálu, Bhutánu a Pakistanu, medzi povodiami horných tokov riek Indus a Brahmaputra na severe a Indogangskou nížinou na juhu.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Him%C3%A1laj
https://en.wikipedia.org/wiki/Himalayas

Žltá rieka
Žltá rieka – Chuang-che je druhý najdlhší tok tejto krajiny. Názov Žltá rieka, po prvýkrát doložený pred dvoma tisícročiami v období dynastie Chan, výstižne charakterizuje sfarbenie rieky spôsobené unášanou zeminou.
https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%BDlut%C3%A1_%C5%99eka
https://en.wikipedia.org/wiki/Yellow_River

Zakázané mesto
Zakázané mesto v Pekingu bol čínsky cisársky palác počas dynastií Ming a Čching. Nachádza sa v strede Pekingu v Číne a teraz slúži ako palácové múzeum.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Zakázané_město
https://en.wikipedia.org/wiki/Forbidden_City

Veľký čínsky múr
Veľký čínsky múr je starý systém opevnení v dĺžke 6 700 km, ktorý sa ťahá naprieč severnou Čínou. Jeho účelom bolo chrániť Čínu pred mongolskými vpádmi.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Veľký_čínsky_múr
https://en.wikipedia.org/wiki/Great_Wall_of_China

Lu-šan – národný park
Lu-šan – súčasť svetového dedičstva UNESCO je rozsiahly národný park, ktorý sa nachádza v rovnomennom pohorí v čínskej provincii Ťiang-si. V minulosti tu bolo centrum budhistickej a taoistickej vzdelanosti. Bolo tu postavené veľké množstvo kláštorov i chrámov, z ktorých väčšina stojí dodnes a sú unikátnou ukážkou čínskej kultúry.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Lu-%C5%A1an
https://en.wikipedia.org/wiki/Lushan_Quaternary_Glaciation_National_Geopark

Tunchuangské jaskyne
Tunchuangské jaskyne známe aj ako Jaskyne tisícov buddhov sú rozsiahly komplex jaskynných stavieb v čínskej provincii Kan-su, približne 25 km od mesta Tun-chuang. V jaskyniach bolo nájdených až 60 000 textov všetkého druhu a veľké množstvo nástenných malieb. Vďaka svojej kultúrnej hodnote bol jaskynný komplex v roku 1987 zapísaný na zoznam svetového dedičstva UNESCO.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Mo-kao_kchu
https://en.wikipedia.org/wiki/Mogao_Caves

Juhočínska krasová oblasť
Čung-kuo nan-fang kcha-s’-tche je krasová oblasť v troch čínskych provinciách – Jün-nan, Kuej-čou a Kuang-si. Plocha celej oblasti zaberá okolo pol milióna km2.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Jihočínská_krasová_oblast
https://en.wikipedia.org/wiki/South_China_Karst

Klasické záhrady v Su-čou
Klasické záhrady v Su-čou sú skupina deviatich záhrad v provincii Ťiang-su. Počas takmer tisíc rokov, kedy tieto záhrady vznikali, bolo v nich vytvorené mnoho z kľúčových prvkov klasických čínskych záhrad.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Klasické_záhrady_v_Su-čou
https://en.wikipedia.org/wiki/Classical_Gardens_of_Suzhou

Čínske umenie
Čínske umenie je vizuálne umenie, ktoré či už staroveké alebo moderné vzniklo alebo je vykonávané v Číne alebo čínskymi umelcami.
https://en.wikipedia.org/wiki/Chinese_art

Čínska maľba
Čínska maľba je jednou z najstarších umeleckých tradícií vo svete. Tradičný obraz zahŕňa v podstate rovnaké techniky ako kaligrafia, pracuje sa so štetcom namočeným v čiernom alebo farebnom atramente.
https://en.wikipedia.org/wiki/Chinese_painting

Reiki Tao na esoterika Magnum
Totem Kult stromu Strom Letokruhy Liečivá sila stromov Meridián Yin Yang Taijitu Čou Tun-i Qi energie Wu xing Feng shui Ba gua Tao weby Tao znaky Rituály Tao Záhrady Tao Chromosony Tao Microtubules Tao Aminokyseliny Tao Bielkoviny Tao Araukarit Tao Kamenné uhlie Tao.
http://apoort.net/esoterika/reiki-tao/

Totem
Totem znamená príbuzenstvo, dávneho predka, ochranného ducha a tiež jeho viditeľné symbolické zobrazenie – totemový kôl. Vyskytuje sa dodnes u domorodých kmeňov hlavne v Severnej Amerike, v Austrálii a v Afrike.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Totem
http://en.wikipedia.org/wiki/Totem

Kult stromu
Kult stromov a nadväzujúce mýty boli súčasťou mnohých archaických náboženstiev a stále doznievajú aj v modernej západnej spoločnosti. Viera v existenciu duše stromov implikuje, že pri ich výrube, či poškodzovaní cíti bolesť, čo viedlo k snahe ich utrpenie minimalizovať a k rôznym magickým a náboženským praktikám k zmiereniu ducha stromu.
https://apoort.net/esoterika/reiki-tao/#kultstromu
Strom
Strom – arbor je rastová forma vyšších rastlín. Nadzemná časť stromu sa skladá z kmeňa, ktorý sa v určitej výške nad zemou delí na jednotlivé vetvy. Horná časť stromu sa nazýva koruna. Na povrchu stromu je kôra, pod kôrou sa nachádza lyko.
https://apoort.net/esoterika/reiki-tao/#strom
Letokruhy
Letokruh je prírastok dreva vytvorený kambiem v priebehu jedného vegetačného obdobia. Jeden letokruh zodpovedá jednému vegetačnému obdobiu, počet letokruhov na priečnom reze zodpovedá veku stromu.
https://apoort.net/esoterika/reiki-tao/#letokruhy
Liečivá sila stromov
Gemmoterapia je forma bylinnej medicíny, ktorá využíva prostriedky vyrobené hlavne z embryonálneho tkaniva rôznych stromov a kríkov, ale aj z rozmnožovacích častí – sú semená a jahňady a z korienkov a kôry z korienkov.
https://apoort.net/esoterika/reiki-tao/#lecivasilastromu

Meridián
Meridián je energetická dráha v tele. Existuje dvanásť hlavných meridiánov, ktoré rozvádzajú životnú energiu k orgánom, tkanivám. Meridiány sú párové, sú na pravej, aj na ľavej strane tela. Podľa východnej medicíny začína každá choroba disharmóniou prúdenia energie v tele.
https://apoort.net/esoterika/reiki-tao/#meridian

Yin a Yang
Koncept Yin a Yang má pôvod v dávnej čínskej filozofii a popisuje dve navzájom opačné a doplňujúce sa sily, ktoré sa nachádzajú v každej živej i neživej časti vesmíru.
https://apoort.net/esoterika/reiki-tao/#yingyang

Taijitu
Taijitu je termín, ktorý odkazuje na čínsky symbol pre koncept jin a jang. Je to univerzálny symbol pre náboženstvo známe ako taoizmus a je tiež často používaný non-Taoists, ktorý reprezentuje poňatie protikladov existujúcich v harmónii. Taijitu sa skladá z otočené vzoru vnútri kruhu.
https://apoort.net/esoterika/reiki-tao/#taijitu

Zhou Dunyi (zakladateľ Tao)
Zhou Dunyi bol čínsky neokonfuciánsky filozof a kozmologista. Vysvetľuje vzťah medzi ľudským správaním a univerzálnymi silami a zdôrazňuje, že ľudia môžu zvládnuť ich qi (vitálnu životnú energiu) za účelom súladu s prírodou.
https://apoort.net/esoterika/reiki-tao/#coutuni

Qi energie
V tradičnej čínskej kultúre Qi alebo čchi je účinná látka, ktorá je súčasťou akejkoľvek živej bytosti. Qi sa prekladá ako hmotná energia, životná sila alebo tok energie a je základným princípom v centre tradičnej čínskej medicíny a bojových umení.
https://apoort.net/esoterika/reiki-tao/#qienergie

Wu xing
Čínsky termín Wu xing označuje päť základných prvkov (elementov), na princípe ktorých je postavená celá čínska filozofia a medicína. Sú to drevo, oheň, zem, kov a voda. Ku každému prvku patria isté emócie, farby, tóny, chute, svetové strany, ročné obdobie a hlavne orgány.
https://apoort.net/esoterika/reiki-tao/#wuxing

Feng Shui
Feng Shui znamenalo v starej Číne umenie udržiavať v správnej rovnováhe vodu (shui) a vietor (feng). Feng shui umožňuje nastoliť harmóniu energiou, zlepšiť našu životnú situáciu, zdravie a medziľudské vzťahy.
https://apoort.net/esoterika/reiki-tao/#fengshui

Ba gua
Bagua je osem trigramov používaný v taoistickej kozmológii, predstavuje základné princípy skutočnosti, videné ako rad ôsmych vzájomne previazaných konceptov.
https://apoort.net/esoterika/reiki-tao/#bagua

Tao weby
Tao je cesta, princíp, pravda, metóda, schopnosť hovoriť, hovoriť je podľa čínskej klasickej filozofie cesta, cesta prírody, zákonitosti prírody, životná cesta človeka a etická forma (tao-te).
https://apoort.net/esoterika/reiki-tao/#taoweby

Tao znaky
Celkovo znaky v reiki systémoch a v tao reiki sú skôr piktogramy určitého pohybu s daným smerom postupu. Každý tao majster na konci liečby urobil svoj znak a to buď ho namaľoval alebo mečom zrealizoval v celkovom pohybe.
https://apoort.net/esoterika/reiki-tao/#taoznaky

Rituály Tao
Kto chce hlbšie do systému tao, tak potrebuje viac spoznať šamanské tradície, ktoré sa v Číne uchovali a prešli do ľudových tradícií. Sú to hlavne obrady okolo stromov, obrady vyvolávajúce tranz.
https://apoort.net/esoterika/reiki-tao/#taoznaky

Záhrady Tao
V čínskej záhrade sú určujúcimi prvkami modelácie terénu, dekoratívne stavebné doplnky, použité substráty, kamene a rastliny. Rastliny tu však nie sú tak zásadným prvkom ako u iných druhov záhrad.
https://apoort.net/esoterika/reiki-tao/#zahradytao

Chromozómy Tao
Chromozóm je špecifická zafarbiteľná bunková štruktúra eukaryoty prítomná v jadre. Skladá sa z DNA a histónov. Účelom jeho existencie je uľahčiť rovnomerné rozdelenie genetickej informácie do dcérskych buniek.
https://apoort.net/esoterika/reiki-tao/#chromozonytao

Mirotubuly Tao
Mikrotubuly Špeciálne objekty v zásade vo všetkých bunkách tela a zvlášť v neurónových a nervových bunkách. Ide o objekty objavené kvantovanou biológiou.
https://apoort.net/esoterika/reiki-tao/#mirotubulestao

Aminokyseliny Tao
Aminokyselina – AMK je v chémii všeobecne akákoľvek molekula obsahujúca karboxylovú (-COOH) a amínovou (-NH2) funkčnú skupinu. V biochémii sa väčšinou týmto termínom rozumejú iba alfa-aminokyseliny.
https://apoort.net/esoterika/reiki-tao/#aminokyselinytao

Bielkoviny Tao
Bielkoviny odborne proteíny, patria medzi biopolyméry. Jedná sa o vysokomolekulárne prírodné látky s relatívnou molekulovou hmotnosťou 103 až 106 zložené z aminokyselín. Proteíny sú podstatou všetkých živých organizmov.
https://apoort.net/esoterika/reiki-tao/#bilkovinatao

Araukarit Tao
Skamenené drevo, fosílne drevo alebo araukarit je názov pre špeciálny typ skamenelín suchozemských rastlín. Jedná sa o výsledok permineralizácie stromov, ktoré proces premenil v kamene. Všetky organické materiály v strome boli premenené na minerály.
https://apoort.net/esoterika/reiki-tao/#araukarittao

Kamenné uhlie Tao
Čierne uhlie alebo tiež kamenné uhlie je druh usadenej horniny, ktorá vznikla z organického materiálu v prvohorách a druhohorách radiacej sa medzi uhlie. Jedná sa o horľavú surovinu, ktorá sa používa predovšetkým ako palivo pre získavanie tepla a energie.
https://apoort.net/esoterika/reiki-tao/#kamenneuhlitao

Akupunktúra a meridiány
Akupunktúra je liečebná metóda vychádzajúca z tradičnej čínskej medicíny, počas ktorej sa do tzv. akupunktúrnych bodov pacienta nabodnú ihly. Podľa tradičnej náuky ležia tieto body na akupunktúrnych dráhach čiže dráhach energie, tzv. meridiánoch.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Akupunktura
https://en.wikipedia.org/wiki/Acupuncture
Akupunktúra na web stránke Cimax
https://www.cimax.sk/lieky/alternativna-medicina#akupunktura

Meridiány
Meridiány sú energetické dráhy tela, kanály energie, ktoré sú veľmi úzko spojené s orgánmi, tkanivami a štruktúrami ľudského tela.
https://en.wikipedia.org/wiki/meridian

Tradičná čínska medicína
Tradičná čínska medicína je komplexné označenie pre metódy prevencie, vyšetrenia a liečby, vychádzajúce z tradičného čínskeho liečiteľstva – akupresúra, akupunktúra, masáže, zmena stravy a životného štýlu, podávanie bylín.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Tradiční_čínská_medicína
https://en.wikipedia.org/wiki/Traditional_Chinese_medicine
Tradičná čínska medicína na na web stránke Cimax
https://www.cimax.sk/lieky/tradicna-cinska-medicina

Qigong
Qigong je komplexný systém – koordinované držanie tela a pohyb, dýchanie a meditácie používa pre zdravie, duchovnosti. Má korene v čínskej medicíne, filozofii, je všeobecne vnímaný ako tradičné čínske cvičenia, ktoré pestujú čchi (qi) čiže “vitálnu energiu”. Všeobecný názov označuje prax, ktorá sa zaoberá kultiváciou (zušľachťovaním) ľudského tela.
https://en.wikipedia.org/wiki/Qigong

Čínske pyramídy
Prvý čínsky cisár Čchin S’-chuang-tich si nechal vybudovať pyramidálnu hrobku severovýchodne od centra Mesta Si-an, vtedajšieho hlavného mesta ríše. Tvarom pripomína egyptské pyramídy. Je postavená predovšetkým z navezenej a utlačenej zeminy.
https://en.wikipedia.org/wiki/Chinese_pyramids
Prísne tajné čínske pyramídy
http://21stoleti.cz/2004/03/19/prisne-tajne-cinske-pyramidy/
http://antiilluminati.net/cinske-pyramidy/
http://eldar.cz/hade/cinske_pyramidy.html
http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/2090-detail-clanku/
http://natgeotv.com/cz/tajemstvi-davnych-dob/galerie/chinas-lost-pyramids#20487
Pyramídy v Číne cez Google Earth
https://www.youtube.com/watch?v=sm3m3ojM7l4

Kláštory a božstvá
Čínsky chrám je miesto uctievania a vykonávania čínskeho ľudového náboženstva, možno ich nájsť v celej Číne.
https://en.wikipedia.org/wiki/Chinese_temple

Čínske ľudové náboženstvo
Čínske ľudové náboženstvo je náboženská tradícia Číňanov, ktorá spočíva v uctievaní síl prírody a predkov, vyháňaní škodlivých síl, v uctievaní Shen.
https://en.wikipedia.org/wiki/Chinese_folk_religion

Hanging chrám
Hanging chrám, tiež Hanging kláštor je chrám postavený na skale pred viac ako 1500 rokmi, a je pozoruhodný pre jeho umiestnenie na strmom zráze.
https://en.wikipedia.org/wiki/Hanging_Temple

Oltár nebies
Oltár Nebies je komplex taoistických chrámov v historickej časti Pekingu. Jeho začiatky siahajú do začiatku 15. storočia. Čínski cisári sa tu modlili za dobrú úrodu. V súčasnosti patrí spolu so Zakázaným mestom k najvyhľadávanejším pamiatkam Pekingu.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Chr%C3%A1m_nebes
https://en.wikipedia.org/wiki/Temple_of_Heaven
Obrázky kláštorov v Číne
https://goo.gl/ithQLb
Tao China na esoterika Magnum
https://apoort.net/esoterika/tao-china/

VIDEÁ MONASTERY TEMPLE
http://www.youtube.com/watch?v=R6P3EarZG88
http://www.youtube.com/watch?v=HdTx2XSBFNE
http://www.youtube.com/watch?v=fpQhxtouQhA
http://www.youtube.com/watch?v=zpfRboSAm1M
http://www.youtube.com/watch?v=zpfRboSAm1M
http://www.youtube.com/watch?v=uXl5bjCcyyI

Minerál jadeit
Jadeit je monoklinický minerál bielej, sivej, šedozelenej farby, ojedinele býva modrý až fialový. Z kameňa sa vyrábali posmrtné masky, zbrane, klenoty a jadeitové perly, kôstky a gule. Kôstky a gule vložené do sôch boli pre Aztékmi srdcom a v ústach zomrelých boli symbolom obnovy životného cyklu, znovuzrodenia. Najkvalitnejším jadeitom je tzv. cisársky jadeit.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Jadeit
https://en.wikipedia.org/wiki/Jade
Jadeid china reiki – stones
http://www.gia.edu/gia-news-research-jadeite-trading-centers-hsu
Jadeit china Reiki – obrázky
https://goo.gl/yeEEcu
Jadeit – eshopy
http://www.feng-suej.sk/obchod/jadeit-cinsky-tromlovany
http://www.naturshop.cz/cz/sekce/jadeit-97/

VIDEÁ JADEIT STONES
https://www.youtube.com/watch?v=qFleaylL82E
https://www.youtube.com/watch?v=WWAWQ0QvwZ8
https://www.youtube.com/watch?v=za4rnU3b7kM
https://www.youtube.com/watch?v=RdoMB4UPahQ
https://www.youtube.com/watch?v=WfYnVqb2Nu4
https://www.youtube.com/watch?v=eeFxGv2kMJY
https://www.youtube.com/watch?v=Y-SQKgwEnrQ
https://www.youtube.com/watch?v=KTyjludZJsY
https://www.youtube.com/watch?v=5AO7622n-4o
https://www.youtube.com/watch?v=IuesmVy23B4
https://www.youtube.com/watch?v=4xmcWUB5VVM
https://www.youtube.com/watch?v=WPWdWEPCiaw
https://www.youtube.com/watch?v=uCU_tkBFfdU
https://www.youtube.com/watch?v=mZOx6ej_OV4

I ťing – veštectvo – astrológia
I-ťing alebo Kniha premien je najstarší klasický čínsky text. Metaforicky popisuje kozmologické a filozofické predstavy. Sústreďuje sa na princíp dynamickej rovnováhy protikladov, evolúciu udalostí ako procesu a prijímanie nevyhnuteľnosti zmien.
https://cs.wikipedia.org/wiki/I-%C5%A5ing
https://en.wikipedia.org/wiki/I_Ching
I ťing na web stránke Cimax
https://www.cimax.sk/lieky/vestectvo#iting

VIDEÁ I ŤING ORACLE
https://www.youtube.com/watch?v=KgXaIYpAEHQ
https://www.youtube.com/watch?v=MXqcasszTvs
http://www.youtube.com/watch?v=YOyf0_qBAZM
http://www.youtube.com/watch?v=FqKQ2HqgMzI
http://www.youtube.com/watch?v=6O-mUCxlGxg
http://www.youtube.com/watch?v=IHLMQOCIuNg
http://www.youtube.com/watch?v=stxiQb7Raa0
http://www.youtube.com/watch?v=ydNiskT67yA
https://www.youtube.com/watch?v=TBdV8D4l9To
https://www.youtube.com/watch?v=dQerPajiq6A
https://www.youtube.com/watch?v=pBdSZNv-12Y
https://www.youtube.com/watch?v=KgXaIYpAEHQ

Reiki feng shui
Feng šuei je čínske umenie geomantie, čiže výkladu prúdenia a smerovania zemských a atmosférických síl a jinových a jangových energetických smerovaní s cieľom nájsť podľa tohto výkladu najvhodnejšie miesto na pobyt človeka v danom prostredí alebo na umiestnenie mŕtvoly do hrobky.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Feng-%C5%A1uej
https://en.wikipedia.org/wiki/Feng_shui
Slovo Feng shui na webe Sašu Puebla
https://www.google.sk/#q=feng+shui+site:www.meditacia.sk
Feng shui na esoterika Magnum
http://apoort.net/esoterika/reiki-tao/#fengshui
Feng shui na web stránke Cimax
https://www.cimax.sk/lieky/feng-shuej
Feng shui na Facearcane
https://facearcane.apoort.net/category/feng-shui/
https://facearcane.apoort.net/muzeum-feng-shui/
Feng shui na Youtube Dariny Šimkovej
https://www.youtube.com/watch?v=11ztPAIw-R0&list=PLKj_a0OBBac1zI3Wy9p8_Q3IyVh-ogG2N

Kompas feng shuireiki
Luopan je čínsky magnetický kompas, tiež známy ako Feng Shui kompas.
https://en.wikipedia.org/wiki/Luopan
Kompas feng shui, kde v strede nie je klasický kompas, ale železitý meteorit – Lupoan. Môže byť, že je celý z meteoritickej zliatiny.
https://en.wikipedia.org/wiki/Luopan#/media/File:Luopan.jpg
https://en.wikipedia.org/wiki/Feng_shui#/media/File:Fengshui_Compass.jpg
Bronzová korytnačka použitá vo Feng Shui
http://www.chinasage.info/fengshui.htm
Obrázky na Google o kompas feng shui meteorit
https://goo.gl/3C9DPb
Feng shui – spirit reiki – znaky
Toto môžu byť hrobné miesta feng shui jedincov, ktorí používali aj Luopan
https://goo.gl/8JsLPp
Ďalšie hroby pre Feng shui
https://ja.wikipedia.org/wiki/%E4%BA%80%E7%94%B2%E5%A2%93
Zaujímavý materiál o hrobnom mieste zvanom korytnačka
http://mickmc.tripod.com/JoeP-TurtleBack.pdf
https://www.storehouse.co/stories/t2w8k-pregnant-hills
https://en.wikipedia.org/wiki/Turtle-back_tombs
Svetová mapa meteoritov
Mapa oblasti, kde sa našli meteority, komplet celý svet, všetky doposiaľ nájdené
http://www.theguardian.com/news/datablog/interactive/2013/feb/15/meteorite-fall-map
Databáza nájdených meteoritov
http://www.lpi.usra.edu/meteor/metbull.php
Výber nájdených meteoritov – Filipíny (5ks)
http://www.lpi.usra.edu/meteor/metbull.php
Mapa kráterov po dopade meteoritov
http://www.passc.net/EarthImpactDatabase/Worldmap.html

VIDEÁ FENG SHUI KOMPAS
https://www.youtube.com/watch?v=1HRntNm4WL8
https://www.youtube.com/watch?v=1LEWQlRiIDg
https://www.youtube.com/watch?v=xqjNA36PDHQ
https://www.youtube.com/watch?v=piQ0_TxreHQ
https://www.youtube.com/watch?v=aQhDBbmImHE
https://www.youtube.com/watch?v=Gds9pmUr_T8
https://www.youtube.com/watch?v=4dOQ485tJJ0
https://www.youtube.com/watch?v=dnXfmWVs9BM

VIDEÁ LUOPAN – KOMPAS
https://www.youtube.com/watch?v=aWvNoeX_CWc
https://www.youtube.com/watch?v=ZxMDSs8qTa4
https://www.youtube.com/watch?v=9LqCO5HfuBg
https://www.youtube.com/watch?v=hAOrmSRt1fY
https://www.youtube.com/watch?v=8HrEX4bUHJ4
https://www.youtube.com/watch?v=hAOrmSRt1fY
Zbierka 200 videí meteoritov
https://goo.gl/dOQSzx

VIDEÁ TOMB VISITS
https://www.youtube.com/watch?v=y6KmV5TUIwg
https://www.youtube.com/watch?v=7emH83T-6pk
https://www.youtube.com/watch?v=PzRkZ00TeWg
https://www.youtube.com/watch?v=h3SsbzcMDEA

VIDEÁ METEORITES FORGING
https://www.youtube.com/watch?v=d8scKJdBglA
https://www.youtube.com/watch?v=861lAXZ-EBg
https://www.youtube.com/watch?v=oCmilpor7Pw
https://www.youtube.com/watch?v=W_kRuT7F7L0
https://www.youtube.com/watch?v=c4VKDtjhiBM
https://www.youtube.com/watch?v=DAbIf3Li1go
https://www.youtube.com/watch?v=mPV5Ai5ezhk
https://www.youtube.com/watch?v=Ys6CMEkchbg
https://www.youtube.com/watch?v=KQqa4IKLTyQ
https://www.youtube.com/watch?v=46kP4PSwaXQ
https://www.youtube.com/watch?v=KIn2bVVXS_E
https://www.youtube.com/watch?v=n0vIHfi0tgU
https://www.youtube.com/watch?v=Q610SrkpcYg
https://www.youtube.com/watch?v=ih5LVXMXuYs
https://www.youtube.com/watch?v=t2NvtxFtSLw
https://www.youtube.com/watch?v=y3CbZrw7KF8
https://www.youtube.com/watch?v=rZMnk3ubSSE
https://www.youtube.com/watch?v=sUnDwn0fN3g
https://www.youtube.com/watch?v=1R-V92BIZNU
https://www.youtube.com/watch?v=K_PS2l31EhM

VIDEÁ BOŽSTVÁ TAO CHINA
http://www.youtube.com/watch?v=x3efht4-xNw
http://www.youtube.com/watch?v=CqQz0NSjAg0
http://www.youtube.com/watch?v=qZXDZJBcTAY
http://www.youtube.com/watch?v=O_XpcERzuvI
http://www.youtube.com/watch?v=JtCg_nIzJg4

VIDEÁ ER LANG SIN
http://www.youtube.com/watch?v=Cr1hOThkIZo
http://www.youtube.com/watch?v=1yCzzjo1CsY
http://www.youtube.com/watch?v=PAX43nUdP5s
http://www.youtube.com/watch?v=9wukTYTEo8M
http://www.youtube.com/watch?v=Fgcy2MQUj_I
http://www.youtube.com/watch?v=zn6E4ETtzvg
http://www.youtube.com/watch?v=KBG7Tw7w-Jk
http://www.youtube.com/watch?v=fa1opx-7Li0
http://www.youtube.com/watch?v=WlnoVh7qIB4
http://www.youtube.com/watch?v=EjZnRXUAvdI

VIDEÁ MONASTERY TEMPLE
http://www.youtube.com/watch?v=R6P3EarZG88
http://www.youtube.com/watch?v=HdTx2XSBFNE
http://www.youtube.com/watch?v=fpQhxtouQhA
http://www.youtube.com/watch?v=zpfRboSAm1M
http://www.youtube.com/watch?v=zpfRboSAm1M
http://www.youtube.com/watch?v=uXl5bjCcyyI

VIDEÁ ZAKÁZANÉ MESTO
http://www.youtube.com/watch?v=4q5QutqYZ2c
http://www.youtube.com/watch?v=IZCeMqqqMgc
http://www.youtube.com/watch?v=ggnO66wb6b0
http://www.youtube.com/watch?v=RCJw_z8-HWI
http://www.youtube.com/watch?v=h1nykmLArIk

http://www.youtube.com/watch?v=alyaEyu9emg
http://www.youtube.com/watch?v=AyVupaERPWc
http://www.youtube.com/watch?v=6k6ooDppc7w
http://www.youtube.com/watch?v=cDMCi-00spg

VIDEÁ TAO MEDITATION
http://www.youtube.com/watch?v=zVMkmIJsSe8
http://www.youtube.com/watch?v=q-DiIVndR5A
http://www.youtube.com/watch?v=AtQP3GbQwvQ
http://www.youtube.com/watch?v=h7_Tc3L2ihY
http://www.youtube.com/watch?v=ADfgoSv5Hnc
http://www.youtube.com/watch?v=ZN9Eg-qII_Q
http://www.youtube.com/watch?v=kNKR66GH2vE
http://www.youtube.com/watch?v=YbPO7HO73Bc
http://www.youtube.com/watch?v=WwlWPQ9sA-Y
http://www.youtube.com/watch?v=Fx1yUmGEn-Y
http://www.youtube.com/watch?v=sEEJWRZjflk
http://www.youtube.com/watch?v=Y9O4zsOGCtM
http://www.youtube.com/watch?v=7Sj6teO1luw
http://www.youtube.com/watch?v=wbgpiEo7JxQ

VIDEÁ RITUÁLY TAO
http://www.youtube.com/watch?v=cjpuKq6CYZg
http://www.youtube.com/watch?v=NIS2AgFp4Yg
http://www.youtube.com/watch?v=goGmNu2dpGg
http://www.youtube.com/watch?v=DDfRWSP01Wk
http://www.youtube.com/watch?v=jQIXeFp51s8
http://www.youtube.com/watch?v=yX4cA1rONao
http://www.youtube.com/watch?v=LeP5luMnVoI
http://www.youtube.com/watch?v=CP7upJdRvPc
http://www.youtube.com/watch?v=qioHZbOqJqQ

VIDEÁ ZÁHRADY TAO
http://www.youtube.com/watch?v=nuk6k5o9B7g
http://www.youtube.com/watch?v=ONt1mndLRZ0
http://www.youtube.com/watch?v=VQnEzPQDDaM
http://www.youtube.com/watch?v=it2KSKLbsdI
http://www.youtube.com/watch?v=bcloDo7eors
http://www.youtube.com/watch?v=lnIMv6Ik_m4
http://www.youtube.com/watch?v=md3P5rfp-lg
http://www.youtube.com/watch?v=hf5QqISgc-E
http://www.youtube.com/watch?v=0Y5KLPRaulk
http://www.youtube.com/watch?v=Grd-Y2BhnPE
http://www.youtube.com/watch?v=YapY46sqBcA
http://www.youtube.com/watch?v=rwXoAWxVgzU
http://www.youtube.com/watch?v=3hIg7WybajA

VIDEÁ GUGONG TAO
http://www.youtube.com/watch?v=9stC_rshFt4
http://www.youtube.com/watch?v=HPepnHwy3ho
http://www.youtube.com/watch?v=9Gij3cNBK0w
http://www.youtube.com/watch?v=SGf7EoCGvFo
http://www.youtube.com/watch?v=IAktCk2NRHg
http://www.youtube.com/watch?v=AyVupaERPWc
http://www.youtube.com/watch?v=gnJM_B_7wag
http://www.youtube.com/watch?v=uh1J-k0Q9zk
http://www.youtube.com/watch?v=_QEMHqJw7iU
http://www.youtube.com/watch?v=emDrbMwzFLo
http://www.youtube.com/watch?v=VyRm-vJ6-W4
http://www.youtube.com/watch?v=G01L5S0PI6U
http://www.youtube.com/watch?v=E0_FEGwaWzI
https://www.youtube.com/watch?v=6wr2ZFsze_k
http://www.youtube.com/watch?v=pDRpB064iAU
http://www.youtube.com/watch?v=jivww7zR8ok
http://www.youtube.com/watch?v=E0_FEGwaWzI
http://www.youtube.com/watch?v=9-DuxB5KT04
http://www.youtube.com/watch?v=8DioxntCl1c
http://www.youtube.com/watch?v=3TooKegWrOE
http://www.youtube.com/watch?v=WeqITHhvAGk
http://www.youtube.com/watch?v=TD7m63IgLKw

VIDEÁ TRI ČISTÉ BOŽSTVÁ
http://www.youtube.com/watch?v=pz8RwPmzvA4
http://www.youtube.com/watch?v=MJyxNavNRSM
http://www.youtube.com/watch?v=pmndLlJIPS0
http://www.youtube.com/watch?v=UgeteRj5lTg
http://www.youtube.com/watch?v=7dg4zHWZS7c
http://www.youtube.com/watch?v=vExjCr1IFRg
http://www.youtube.com/watch?v=W1RoPjEibVg
http://www.youtube.com/watch?v=dxO9Zu8Sg64

VIDEÁ ŠTYRIA CISÁRI TAO
http://www.youtube.com/watch?v=trIEoyKuHYM
http://www.youtube.com/watch?v=Chi9w3XeHBI
http://www.youtube.com/watch?v=S0Z5nnJ7Y84
http://www.youtube.com/watch?v=LqB2lwaHAGo
http://www.youtube.com/watch?v=do4eq40_3cI
http://www.youtube.com/watch?v=0ooxpbuwSUE
http://www.youtube.com/watch?v=36GBEgvPjao
http://www.youtube.com/watch?v=moHVCD-XuEE
http://www.youtube.com/watch?v=Eh4QmTyjNHM
http://www.youtube.com/watch?v=xgkhAG4Gga0
http://www.youtube.com/watch?v=uMsjMf3rsng
http://www.youtube.com/watch?v=pyLmOAdmjq8
http://www.youtube.com/watch?v=wUJ9D3Walmo
http://www.youtube.com/watch?v=cAKrGqvPPm4
http://www.youtube.com/watch?v=i2evKxg3mmo
http://www.youtube.com/watch?v=42FEWpzVnbk
http://www.youtube.com/watch?v=EZ-lpH2HDbM
http://www.youtube.com/watch?v=Eo2fU8U2PUM
http://www.youtube.com/watch?v=UUaWzV0IrMM
http://www.youtube.com/watch?v=AM-14-tizFU

VIDEÁ CHINA TAO
http://www.youtube.com/watch?v=2l3pbqYeSbw
http://www.youtube.com/watch?v=s2y4cTJJ3Hg
http://www.youtube.com/watch?v=lIIF60Rr720
http://www.youtube.com/watch?v=44mb4lNXt8k
http://www.youtube.com/watch?v=kfeY2fs0S9g
http://www.youtube.com/watch?v=gMUSPyZ4D_oAutor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Reiki > Reiki klasické > Pozvánka na živé vysielanie

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo