Kristov zákon

V tejto časti sa budeme venovať vytvoreniu textov Kristovho zákona a vrátime sa pomocou vešteckých a špiritistických schopností k tým, ktorí mali živú formu Boha v sebe. Teda odstránime z náboženských dejín nánosy ľudí, ktorí sa venovali neživej forme prítomnosti Boha v sebe. Vrátime sa do informačných polí tých, ktorí nám môžu poskytnúť a sprostredkovať živú Božiu prítomnosť.

Kamene Božej svätosti
Svätec. Kameň ako symbol Božej prítomnosti. Siamský znetvorený svätec. Na chrbte časť siamského dvojníka. Psychika mŕtva. Duša mŕtveho v duši živého zrasteného dvojčaťa. Vyhľadáva kamene, vláči ich do údolia a neustále buduje to, čo mu kamenné symboly prikazujú.

Svätec farieb
Začiatky kresťanstva. Klinická smrť. Svätec. Živá forma Božia. Neuróny fungujú aj inak. Farby. Absolútna poslušnosť náboženským farbám. Náboženský ornament. Farba Božia vás vedie a vy to iba realizujete.

Krvavý krst sa zmenil....
Kresťanstvo. Svätec. Tradícia krstu. Krv. Namaľované postavy na skalách. Deti. Šok zo straty rodičov. Prírodný človek. Úder blesku. Deti pre mŕtvu matku. Živá forma Boha. Detská podoba Boha.

Náboženstvo a špiritizmus
Živý Boh. Kosti zvierat. Kosti ľudí. Mágia náboženského odkazu kostí. Siamský zákon. Neurónové schémy mozgu. Špiritistické vnímanie náboženského odkazu v kostiach. Odkaz vhodný pre náboženskú prax.


Meditacia.sk > Náboženstvo > Kristov zákon >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo