Kde to začalo a o čom to je?

dátum: 12.12.2004


Vznik v Tibete. Unesený vzdelanec Indie. Hinduistka v Tibete. Náboženské vedomie. Hindustická svätica. Inšpirácia jej svetom a jej tanečnou a pohybovou kreáciou. Návrat svätej knižky do Indie.

Budem sa tu pravidelne venovať tejto knižke, ktorú som mnohokrát prečítal a viackrát odmeditoval. V dobe, keď som ju čítal a meditoval, som mal vedomie neveriaceho človeka. No celkovo som sa pri čítaní tohto náboženského diela cítil mimoriadne dobre a pociťoval som prílev šťastia a nesporne aj erotického vzrušenia.

Znovu využijem svoje veštecké a špiristického schopnosti a vyhľadávam si v svete mŕtvych toho, kto napísal toto príjemné náboženské dielko. Pociťujem príchod oživeného informačného poľa mŕtvej osoby a začínam s prieskumom toho, čo dotyčná mŕtva osoba má uložené vo svojom informačnom poli.

Zisťujem, že je to tú dobu mimoriadne vzdelaný Ind. Je odvlečený Tibeťanmi do hôr a tu ich učí čítať a písať. Tak isto im sprostredkováva celkovú vzdelanosť a tradíciu vtedajšej Indie. Do Tibetu sú odvlečení aj ďalší Indovia ako učitelia a vtedajší vzdelanci. Medzi odvlečenými je aj hinduistka, ktorá sa venovala rôznym druhom tanca a rôznym náboženským obradom spojeným s erotikou a ezoterikou. Zosávam do seba informačné pole tejto mŕtvej ženy a zisťujem, že má vo svojich neurónoch živú Božiu prítomnosť a túto vyjadruje svojím tancom a zmyslom pre veci krásy a erotiky. Dotyčný vzdelanec chodí k tejto hinduistickej ezoteričke a necháva sa voľne inšpirovať jej tancami a rozprávaním. Píše jednotlivé kapitoly Bhagavatgity.

Ja osobne sa ponorím do sveta práve tejto Indky, ktorá mala živú prítomnosť Božiu v sebe a zároveň sexuálnym ponímaním ezoteriky vytvárala zvláštny fenomén, ktorý tvoril časť jej sexuálneho libida.

Postupne prejdeme jednotlivé kapitoly tejto svätej knižky a podrobne preskúmame vzťah jej vnútorného sveta a fosílií, ktoré mala neustále pri sebe a intenzívne ich uctievala.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Náboženstvo > Bhagavatgita > Kde to začalo a o čom to je?

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo