Terapeutická škola

Venuje sa alternatívnej medicíne a terapeutickým postupom. Všetky uvedené postupy osobne ovládam. V prílohe brožúrky si nájdete základy terapeutických praktík. Keď sa rozhodnete, tak si môžete dať niektorú z diagnostík vypracovať. Prípadne si môžete dať urobiť kompletnú diagnostiku. Stačí, keď na e-mailovú adresu sasapueblo@meditacia.sk napíšete žiadosť o diagnostiku, stanovenie postupu liečby a terapie. Uvediete svoje meno, priezvisko, vek, doterajšie liečby, aké lieky užívate, aké terapie robíte ap. Všetko sa snažte napísať čo najpodrobnejšie. Do týždňa vám odpoviem.


Liečiteľstvo
Väčšina z vás sa už dostala pri ochorení do nepríjemnej situácie. Napriek snahe lekára a veľkému počtu liekov sa váš zdravotný stav nezlepšoval.
Čítať celý príspevok.

Autohypnózy a sugescie
Autohypnóza je cesta do vlastnej mysle, aby sme využili jej skrytý potenciál, odhalili tajomstvo zmeny, aby myseľ začala produkovať vlastný magnetizmus (živočíšnu energiu).
Čítať celý príspevok.

Sny
Každý z nás si rád zaspomína na obdobie detstva plné hier a rozprávok, ktoré rozvíjali pomocou fantázie ľudské rozmery sveta okolo nás.
Čítať celý príspevok.

Diagnostika
Diagnostik si predstaví seba ako diagnostikovanú osobu. Čo najvernejšie a čo najdetailnejšie si predstaví vnútorné orgány a systémy tela diagnostikovanej osoby.
Čítať celý príspevok.

Terapie
Na základe podrobnej diagnostiky sa volia vhodné prostriedky liečby, ktoré zohľadňujú vek liečeného a stav ochorenia.
Čítať celý príspevok.
Meditacia.sk > Liečiteľstvo > Terapeutická škola >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo