Hermes
Sekcia sa bude zaoberať hermetickými a alchymistickými obrázkami, ktoré sú súčasťou stredného mozgu často nazývaného aj zvierací mozog. Nachádza sa asi 2 až 3 centimetre pod šedou kôrou veľkého mozgu. Ďalej sa tu budeme zaoberať hermetickými procesmi v mieche, predĺľenej mieche a hypotalamuse za predĺženou miechou. V blízkosti sú hormonálne žľazy hypofýza a epifýza.

Prípad z praxe
V tomto príspevku sa budem zaoberať prípadom psychiatrického pacienta, ktorý má poškodený stredný mozog a pomiešané denné a nočné vedomie.

Všetky hermetické obrázky
Individuálna meditácia do oblasti stredného mozgu nazvaného tiež zvierací mozog. K meditácii som použil čo najviac hermetických a alchymistických obrázkov.

Makrokozmické slnko
Špeciálne meditačné techniky, ktoré súvisia s utíšením plôch neurónov v rôznych oblastiach tela.

Hermetizmus a stredný mozog
Meditácie s hermetickými a alchymistickými obrázkami. Skúmam aj informačné polia najvýznamnejších alchymistov a hermetikov všetkých čias, pokiaľ zanechali za sebou hermetické obrázky a tieto sa uchovali.

Základné koordináty Hermes sekcie
Príspevok pojednáva o základných koordinátoch a technikách, ktoré treba zvládnuť, aby ste mohli praktizovať túto zvláštnu sekciu. Cieľom sekcie je naučiť sa vstupovať do týchto oblastí mozgu a dokázať sa sem koncentrovať a meditovať.


Meditacia.sk > Hermes >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo