V tejto škole si nájdete meditácie o pyramidálnej ezoterike. Pyramídy všetkého druhu vyvolávajú zvláštne fenomény, napríklad ostrenie žiletiek, konzervovanie potravín. Pod pyramídami a okolo nich sa diali náboženské a liečivé rituály počas celej histórie ľudstva. Budeme sa tu venovať teórii a praxi pyramíd.


Pozvánka na živé vysielanie
Pozývam Vás na živé vysielanie so Sašom Pueblom v sobotu 14.03. 2015 od 10.00 do 12.00 hod. Téma: Pyramidálny tarot oko.

Pyramidálna kultúra - B 218
Pred niekoľkými rokmi som sa začala s priateľom venovať reiki, meditovali sme, žili sme v tomto duchu, ale ako postupne začali rôzne problémy a bolo treba sa viac venovať práci, nejako sme to posunuli bokom a teraz mame problém sa znovu dať na túto cestu. Môžte mi prosím vás poradiť, čo robíme zle?

Vymaniť sa z neslobody - B 26
Nachádzam sa v období hľadania životnej filozofie, životných cieľov, upratujem si rebríček hodnôt, zaujíma ma duchovný rast. Lenže neviem, ktorým smerom sa vybrať, zdá sa mi, že všetky náboženstvá aj filozofie majú niečo, čo by mi vyhovovalo a niečo, čomu sa zrovna veriť nedá.

Význam a použitie kultových objektov
Kultové objekty, ktoré sa usilujeme včleniť do svojej meditačnej praxe. Kultové objekty historické. Kultové objekty pre meditáciu. Kultový objekt ľudské telo. Kultový objekt ľudské ruky. Kultový objekt plochý z určitých predmetov ako sú drievka, špajdle, kamienky a podobne. Tento zápis má svoju zvukovú podobu, ktorú si môžete vypočuť a vytvoriť si ďalší pohľad, ako sa s kultovými objektmi pracuje. Vyhľadaj Pyramídy MP3.

Zasvätenie Kultové objekty 42B
Zasvätenie sa venovalo problematike uplatnenia kultových objektov v praxi ezoterika dnešnej doby. Kultový objekt môže byť strom, skala, konštrukcia, jaskyňa, stavba, odev osoby, kosti človeka, pozícia tela človeka, rieka a podobne. Pomocou kultového objektu možno vyvolať určitý psychicky stav a potom ho aj udržať. K tomuto zasväteniu sú k dispozícii fotografie. Vyhľadaj v Galérii zasvätení.

Psychika do kultového objektu
Kultový objekt ako stabilizátor určitého psychického stavu. Kultový objekt ako nástroj na nahodenie vhodnej ezoterickej schopnosti. Pohybujúci sa kultový objekt. Jaskyňa ako kultový objekt. Kultový objekt pohár, v ňom paličky, špajdle a na paličkách kamienky alebo kúsky drievok. Tento zápis má svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj Nahrávkach.

Do vnútra kultových objektov
Pokračujeme v precvičovaní zostrojovania kultových objektov na mentálnej úrovni v mysli. Kultové objekty považujeme za mimoriadne dynamický prvok meditácie. Kultová stavba strom. Kultový objekt špagáty. Kultový objekt stavby. Kultový objekt jaskyňa. Kultový objekt oblečenie šamana. Kultový objekt konštrukcia

Kultové objekty anjelských sfér
Kultový objekt je odev a výbava samotného prírodného šamana. Kultový objekt je nejako upravovaný kameň, drevo, minerál, kosť, koža. Kultový objekt je pyramída. Kultový objekt je kopa skál, dreva a kostí. Kultový objekt je určitá konštrukcia z rôzneho materiálu. Kultový objekt je aj hrobka s pozostatkami mŕtvej osoby. Tento zápis má svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

Delenie kultových stavieb
Pokračujeme v nácviku okolo kultových stavieb prírodných šamanov. Strom ako kultová stavba. Konštrukcia ako kultová stavba. Kamenná kultová stavba. Špagátová kultová stavba. Jaskynná kultová stavba. Kultová stavba v predstave. Energetická kultová stavba v aure. Tento zápis má svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.


Zasvätenie Kultové stavby III. - Najstarší kultoví zasväcovatelia
Po úvodnej prednáške o chápaní a využití kultových stavieb a kultovej ezoteriky sme realizovali prezentáciu 9. najstarších historických zasväcovateľov a zároveň staviteľov kultových stavieb celého sveta.

Zasvätenie Kultové stavby II.- Výstavba kultovej stavby a zasvätenie
Výstavba 6. kultových stavieb na jednom mieste. Kultové stavby na otvorenie dimenzie sveta mŕtvych a to anjelských sfér prírodných šamanov. Hlavne pierkových, meteoritických a trstinových. Materiál na výstavbu chrámu a to špajdle, gumičky, oblé kamienky, lepiace pásky, drevo z lieskovca, magnetky, kosti, obrázky kultových stavieb a obrázky anjelských sfér. Tento zápis má aj foto z výstavby a zasvätenia do kultovej ezoteriky cez kultové stavby.

Kultové stavby sa preberajú k životu
Pyramidálne stavby. Kultové stavby rôzneho druhu. Vnútro kultových stavieb. Priestor okolo kultových stavieb. 6 neurónových oblastí a kultové stavby. Sugerácia kultových stavieb. Seans vedomie magmatických zápisov. Sexus a aura. Pyramidálne spomienky. Anjelské sféry transformované cez pyramidálny tvar. Tento zápis má svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

Hĺbka pyramidálneho stavu
Pyramidálna psychika. Transformácia sveta prírodných šamanov cez priestor pyramídy. Psychický prienik do pyramidálnej dimenzie. Anjeli sa v pyramíde menia na egyptské božstvá. Mágia pyramíd a transformácia všetkého na egyptské božstvá. Tento zápis má svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

Tarot v pyramidálnom priestore
Vnútro pyramíd. Povrch pyramíd. Okolie pyramíd. Magická ritualistika pyramíd. Pyramidálne vedomie. Info polia pyramíd. Info polia múmií a spätný chod. Zasvätenie do pyramíd. Transformácia anjelov cez priestor pyramíd. Tarotové karty cez pyramídy. Pyramídy nad orgánmi tela. Šamanstvo do pyramídy je vítané. Tento zápis má svoju zvukovú nahrávku MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

Žiletkový anjel z pyramídy
Pyramidálne vedomie. Rôzne druhy pyramíd. Vonkajšok pyramíd. Povrch pyramíd. Vnútro pyramíd. Magická ritualistika pyramíd. Pyramidálne vedomie a špirála okolo tela. Info polia pyramíd. Anjelské sféry pyramíd. 6 neurón a pyramidálne stavy. Použitie vnútra pyramíd na nahodenie rôznych meditačných stavov. Tento zápis má svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.


Anjeli pyramíd
Pyramidálna ezoterika. Anjel. Vnútro pyramíd. Anjel. Povrch pyramíd. Anjel. Okolo pyramíd. Anjel. Info polia anjelské. Anjel. Anjelizácia ezoteriky. Anjel. Kultové stavby. Anjel. 6 neurónových oblastí. Anjel. Všetky psychické stavy do pyramidálneho tvaru. Mágia pyramíd. Anjel. Tento zápis má svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

Staroegyptské dynastie
Kultové stavby. Pyramidálna ezoterika. Kultové sochy. Kultové cesty. Kultové ohrady. Kultové chrámy. Kultové pyramídy. Kulty monolitov. Kult obrazov a znakov. Staroveký Egypt. Staroveký Tibet. Staroveká Čína. Staroveká západná India. Staroveká ríša Aztékov. Staroveká ríša Mayov. Tento zápis má svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

Depresia a egyptské podvedomie - A 708
Depresiou trpím už približne ôsmy rok, opakuje sa vždy v zimnom období, prípade skoro na jar...prejavuje sa to stratou záujmov, prejedaním sa, uzatváraním sa do seba, bočením od ľudí, vnútorným nepokojom, nervozitou, neschopnosťou komunikovať, tešiť sa zo života, prílišnou únavou...atď.

Pyramída a info polia
Zasvätenie do pyramíd. Cvičenie na fyzickú pyramídu. Obrázky artefaktov z histórie Egypta. 6 neurónových oblastí a pyramídy. Kultové stavby. Kosti a pyramídy. Jogínske vedomie a pyramídy. Kozmické vedomie a pyramídy. Tento zápis má aj svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

Egyptské pyramídy začínajú
Všetko o pyramidálnej ezoterike. Pyramídy v ľudskej mysli. Pyramidálny tvar. Záznamy o pyramidálnom svete. Veštecké výkony z objektov. Materiál, kde sa ťažila pyramída. Ohraničený priestor a tvarom. Tento zápis má svoju zvukovú nahrávku MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

Egyptské pyramídy začínajú
Všetko o pyramidálnej ezoterike. Pyramídy v ľudskej mysli. Pyramidálny tvar. Záznamy o pyramidálnom svete. Veštecké výkony z objektov. Miesta, kde sa ťažil materiál na pyramídy. Tento zápis má svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj medzi Nahrávkami.

Zasvätenie do pyramíd 1B
Zasvätenie do pyramíd. Egyptskí kňazi obratníci. Aztécki kňazi. Keltskí kňazi. Tibetskí kňazi. Liečitelia cez pyramídy. Liečiteľ z Barmy. Liečiteľ z Kórei. Liečiteľ z Pobaltska. Pyramídy z drevených špajdlí. Pyramídy zo špagátov. Pyramídy z kovu. Pyramídy z prírodného dreva. Priamo na zasvätení boli realizované fotografie, ktoré si nájdete v Galérii zasvätení.

Začínajú pyramídy
Pyramídy celého sveta. Pyramidálne stavby. Pyramidálne objekty. Pyramidálne stavby. Pyramidálne obrázky. Pyramidálne spomienky. Pyramídy v magmatických poliach zeme. Pyramídy ako posmrtný záznam v kostiach. Pyramídy vo vlastnej mysli. Tento zápis má svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj medzi Nahrávkami


Meditacia.sk > Pyramída škola >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo