Malý mozog ako telefónna ústredňa

dátum: 21.09.2002


Naďalej pokračuje prenikanie do malého mozgu a jeho funkcií. Znovu som si študoval anatomický atlas a konkrétne všetky druhy nervových dráh a zakončení. Nervové dráhy z miechy idúce do jednotlivých častí mozgu, orgánov tela, svalov, kostí a ostatných. Všetky nervové dráhy končia v mieche, alebo v predĺženej mieche za krčnou miechou.

Malý mozog slúži ako telefónna ústredňa, kde určité úseky šedých buniek slúžia ako informačné stredisko. Každý orgán, sval alebo časť tela vyprodukuje určité informácie, alebo potrebuje získať určité informácie. Na to slúži malý mozog. Je to veľká ústredňa a zároveň informačné centrum pre orgány a systémy v tele. Konkrétna meditácia bola v tom, že som si uvedomoval jednotlivé časti šedej kôry malého mozgu s tým, že som zisťoval, ktorá časť prislúcha ktorému orgánu v tele.

NOVÝ POZNATOK: všetky informácie, ktoré vytvára telo alebo prijíma z vonkajšieho sveta, končia v malom mozgu. Odtiaľto sa poskytujú informácie a vykonáva všetka hybnosť v tele.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Čakrová škola > Malý mozog ako telefónna ústredňa

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo