Detská sexualita

dátum: 18.08.2002


Na začiatok meditácie som si aktivizoval pamäťový záznam Čakrovej školy a všetko, čo som doteraz meditačne cvičil. Potom som sa začal koncentrovať do kože a uvedomoval som si anatomickú skladbu kože a jej vrstiev. Znovu som si uvedomoval, že v koži sú nervové senzory tepla, chladu, tlaku, pohybu vzduchu a senzor vpichu. Na začiatok som prenikal do nervových zakončení na snímanie teploty.

To som robil tak, že som sa intenzívne skoncentroval do príušnicových žliaz a senzorov tepla v koži. Tento stav umožňuje vytvoriť okolo svojho tela bioenergetický obal a v ňom vytvárať napr. predstavy horiacej cigarety, ktorá sa na rôznych miestach približuje ku kožnému senzoru a imaginárne ho aktivizuje. Takto som postupne vytváral v aurickom obale predstavu ľadovej kocky a aktivizoval som senzory chladu. Potom som vytváral v aure predstavu vejára a pohybu vzduchu, tým som aktivizoval senzory vnímania vánku. Ďalej som v aure vytváral predstavu masírujúcich rúk a takto som aktivizoval senzory tlaku. V ďalšej fáze som v aure vytváral predstavu ihly a takto som aktivizoval senzory bolesti v koži.

Po tomto cvičení som sa skoncentroval do oblasti pupka s predstavou pupočnej šnúry a pocitu detskej sexuality. Išlo o predstavu matky v aurickom obale a jej fyziologického tepla a chladu. Pocitu dotyku rúk, ale aj ostrejšieho kartáča vyvolávajúceho bolesť. Vnímal som aj závan vzduchu pri pohybe imaginárnej matky. Po tomto cvičení som sa dostal do pocitov z detstva. Ľahol som si a asi hodinu som si v tomto blaženom stave pospal. Toto a tieto pocity sú pravdepodobne základom hinduizmu.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Čakrová škola > Detská sexualita

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo