Patogénne zóny - poradňa
Všeobecné praktické rady, ktoré stoja na zistení vplyvu podložia vášho domu a bytu. Žiadateľ musí nakresliť v mierke plánik bytu, a to hlavne miesta, kde spáva. Označí svetové strany, sever, východ západ, juh a v mierke nakreslí umiestnenie postele. Po vyhodnotení sa navrhne vhodný odrušovač patogénnych bioenergetických vplyvov podložia na spiaceho človeka.

Posúdenie geopatogénnych zón - B 139
Chcel by som vás požiadať o zhodnotenie patogénnych zón v dome. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som psychotronicky a v rámci zásad feng shui vyhodnotil pozíciu vášho domu a blízkeho okolia.

Tektonická porucha – A 963
Chcel by som vás požiadať o preskúmanie, prípadne odstránenie geopat. zón. Bývame už 8 rokov v novopostavenom rodinnom dome. Od začiatku sa tu akosi ničomu nedarilo. Máme radi kvietky, zeleň, prírodu. Dávnejšie som čítal o "dračích žilách" a o pyramídach.

Dračia žila pod pozemkom - A 619
Chcel by som Vás požiadať o preverenie geopatogénnych zón v našom novom dome. Do tohto domu sme sa presťahovali začiatkom septembra minulého roku a mám pochybnosti že tam niečo nie je v poriadku. V poslednom čase som začal zle spávať, v noci sa viackrát budím. Ráno vstávam s pocitom, že som bol celú noc hore a že som sa vôbec nevyspal.

Posúdenie geopatogénnych zón
Chcel by som sa Vás opýtať, či dokážete posúdiť aj patogénne zóny v byte? Ak áno, aký je postup?

Liečba a magmatické jadro Zeme
Liečiť sa pomocou magnetických síl zemského jadra nie je bežné. Tieto druhy liečebných postupov vám najúčinnejšie poradia práve prútkarskí senzibili, ktorí sú schopní vnímať cez svoje telo aktivitu zemského jadra.

Podložie príbytku a jeho vplyv na liečbu
V tomto príspevku sa bližšie dozviete, ako pracuje Saša Pueblo na diaľkovom zisťovaní vplyvu podložia na zdravotný stav. Zároveň si priblížime, ako možno odrušiť toto pôsobenie hlavne v noci počas spánku.

Ako pracuje Saša Pueblo
1. Základný dotazník DC1, ktorý si nájdete pod Poradňami si vyplníte. Na základe vyplnených údajov sa Saša Pueblo na vás na diaľku bioenergetický napojí a bude sa cítiť ako keby bol ...


Meditacia.sk > Poradne > Patogénne zóny - poradňa >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo