Osteopatia - poradňa
Všeobecné praktické skúsenosti, ktoré sa uplatňujú ako doplnok ku klasickej medicíne alebo ako aktívna prevencia. Veštecky sa zisťuje, ktoré druhy určitých statických cvičení môžu pomôcť pri uzdravení, alebo pomáhajú predchádzať ochoreniam. Tieto druhy navrhnutých terapeutických pozícií sa dosť podobajú na cvičenia jogy ale s tým, že všetko je zamerané na zdravotnú stránku.

Stred svalov
Svaly. Pohybové vzorce. Šport. Bežný pohyb. Šľachy. Držanie predmetov. Nosenie predmetov. Poškodenie kĺbov a šliach. Zmena spôsobu pohybu. Svaly a zdravie.

Univerzálny osteopat
Pokúsim sa vám pred ...

Chiropraxia v samoliečbe
Chiropraxia a jej možné uplatnenie v samoliečbe. Ako urobiť zo seba chiropraktika a osteopata pri zachovaní dobrého zdravotného stavu kĺbov, šliach a svalov.

Kĺbová oblasť
Terapie zamerané do oblasti ľudských kĺbov. Jednak tu pôjde o uvedomenie si kĺbov na ľudskom tele a ich zdravotný stav a celkovú ohybnosť alebo inak povedané pružnosť. Ohybnosť sa cvičí v strečingových cvičeniach.

Hlbšie pochopenie osteopatie
V tomto príspevku sa zaoberám pohybom a pohybovými vzorcami na základe vlastného štúdia a vlastnej pohybovej praxe.

Diagnostika pomocou pohybu kyvadielka
V tomto príspevku vám Saša Pueblo priblíži, ako sa dá na diaľku diagnostikovať pomocou predstavy vašej osoby a predstavy držania kyvadielka v imaginárnej ruke.

Ako sa utíšiť pomocou cvičenia alebo predstavou jogínskej asany.
Ste rozrušený? Všetk ...

Ako pracuje Saša Pueblo
1. Základný dotazník DC1, ktorý si nájdete pod Poradňami si vyplníte. Na základe vyplnených údajov sa Saša Pueblo na vás na diaľku bioenergetický napojí a bude sa cítiť ako keby bol ...


Meditacia.sk > Poradne > Osteopatia - poradňa >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo