Ivana a jej cesta k Bohu

dátum: 12.07.2005

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na činnosť vašich neurónov z hľadiska vašich náboženských postojov. Nemožno hovoriť, že by vaše postoje príliš negatívne pôsobili na fyzické a psychické zdravie, no ani zdraviu nepomáhajú.

Pokiaľ chcete, aby vaše neuróny vo veľkom mozgu pracovali v prospech vášho dobrého osudu, tak je vhodné, aby ste zmenili postoj ku kresťanstvu. Chýba vo vašom postoji nadšenie a otvorenosť. Prejavte viac lásky a emócií.

Pokiaľ chcete, aby bol váš šťastný osud realizovaný, je potrebné v hinduizme, aby ste sex a sexuálne aktivity nepovyšovali nad hinduistické božstvá. Skúste jedno aj druhé spojiť.

Čo sa týka islamu, tak tu váš zlý postoj pôsobí negatívne na váš psychický stav. Islam nie je negatívny a deštruktívny. Iba ľudia, ktorí ho zneužívajú. Je veľa moslimov plných viery a Božej lásky.

Čo sa týka budhizmu, tu vaše postoje vplývajú negatívne na zdravotný stav. Vo vnútri seba by ste radšej budhistické sochy zničili a rozkopali. Skúste ich vo svojich predstavách polepiť a natrieť zlatom.

Čo sa týka pravoslávia, tak tu vaše postoje ohrozujú šťastný osud. Ako keby vás odháňali od šťastného osudu a tlačili vás do nepríjemností. Vaše vnútro by najradšej zničilo a zrovnalo so zemou všetko pravoslávne. Doporučujem, aby ste vo vlastnom záujme znovu postavili vo svojej mysli všetko pravoslávne a v predstave požiadali Matku Božiu o odpustenie svojich postojov.
Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Náboženstvo > Charizma - poradňa > Ivana a jej cesta k Bohu

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo