Vilma a jej cesta k Bohu

dátum: 31.05.2005

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na činnosť vašich neurónov. Musím bohužiaľ konštatovať, že váš prístup k náboženskej problematike a náboženským symbolom spôsobuje, že neuróny pracujú proti psychike a čiastočne proti zdraviu.

Bolo by vhodné, keby ste ku kresťanstvu zaujali iný postoj. Triezvo a reálne sa pozrite na tých, ktorí sa skrývajú za náboženské veci a zneužívajú ich na sebecké ciele. Žiadne uctenie, ale realita o ľudskej chamtivosti.

Tak isto v hinduizme sa treba pozrieť prísnym okom na tých, ktorí si z náboženstva spravili dobrý biznis a zarábajú na ľudskej túžbe po Bohu.

Čo sa týka islamu, je potrebné sa zamyslieť nad tým, že v tomto náboženskom systéme je síce agresivita a deštrukcia, ale aj v týchto veriacich je plno dobra a Božského. Nemôžu za to, že ich niekto zavliekol do deštrukcie. Oddeľte Božské v týchto agresoroch od ľudského, ktoré je nedokonalé.

Čo sa týka budhizmu, zmeňte vnútorný negatívny postoj a obavy. Skúste sa na budhistov pozrieť s láskou a dobrotou. Pomôže vám to nastaviť neuróny do inej polohy.

Čo sa týka pravoslávia, aj tu spravila svoje komunistická výchova. Vo svojom podvedomí by ste zmenili kostoly na sklady a kultúrne ustanovizne. Skúste kostolom pravoslávnych dať posvätný nádych Božej prítomnosti.

Nejde tu o to, aby ste sa stali veriacou, skôr o to, aby ste poopravili činnosť svojich neurónov, ktoré pri terajších postojoch zle pracujú.

Obrázok č. 1 vyjadruje súčasnú úroveň, obr. č.2 možnú dosiahnuteľnú úroveň.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Náboženstvo > Charizma - poradňa > Vilma a jej cesta k Bohu

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo