Viola a jej cesta k Bohu

dátum: 18.05.2005

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na vašu cestu k Bohu, ktorá súvisí s vaším zdravotným stavom. Bohužiaľ, vaše postoje a názory na náboženstvo sú silne negatívne a v prvom rade nesprávne. To spôsobuje nesprávnu činnosť vašich neurónov.

Na ceste k živému Bohu svätcov je potrebné, aby ste si Boha a Boží svet neprivlastňovali iba pre seba, ale dopriali ho aj iným kresťanom. Hovorte si: aj tebe patrí Boh, aj jemu patrí Boh.

Na ceste k živému Bohu svätcov v hinduistickom systéme je potrebné, aby ste svoju sexualitu otvorili hinduistickým božstvám. Predstavujte si, ako vaše sexuálne fantázie navzájom splynú a spoja sa.

Na ceste k živému Bohu svätcov v islamskom systéme je deštrukcia na vaše zdravie najaktívnejšia. Oddeľte strach od islamského náboženstva. Boh pre tento národ je tak isto láskavý a dobrý. Vážte si každého Araba, ktorý je mierny a láskavý. Tým agresívnym želajte tiež Božiu prítomnosť.

Na ceste k živému Bohu svätcov ste na zlej strane aj v budhizme. Ukľudnite svoju zlobu a hnev a v predstavách pohlaďte každého budhistu, ktorý si váži náboženstvo. Veď nikto nemôže za to, kde sa narodil a kde žije. Keby sa narodil a žil u nás, bol by kresťan.

Na ceste k živému Bohu svätcov v pravoslávnom systéme ste tak isto v negatívnom princípe. Bolo by rozumné, keby ste nad pravoslávnymi kostolmi nevideli viať červené zástavy a kosáky. Skúste sa v predstave dotknúť ikony a požiadať Bohorodičku o láskavosť.

Skúste zmeniť k náboženskej problematike postoj a Boh svätcov vám dá nádej zdravia.

Obrázok č.1 vyjadruje súčasnú úroveň, obrázok č.2 možný postup.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Náboženstvo > Charizma - poradňa > Viola a jej cesta k Bohu

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo