Cesta k Bohu a rakovina

dátum: 13.10.2004

Skúmam možnosť využitia náboženskej cesty na vyliečenie z rakoviny. Zároveň si budem všímať vzťah tohto ochorenia a vnútorného postoja k veciam náboženským. Robím to v rámci výskumu viacerých ľudí trpiacich na rakovinu rôzneho druhu.


Vyberiem pre vás jeden prípad, ktorý charakterizuje skoro všetky prípady rakovinových stavov. U dotyčnej, ešte živej osoby som sa automatickou kresbou skoncentroval na stupeň vývoja cesty k Bohu. V kresťanskej ceste k Bohu je u dotyčnej osoby cesta zatvorená, táto osoba je vo vnútri svojej mysle pripravená zabíjať služobníkov slova Božieho. Mohla by sa u dotyčného otvoriť náboženská cesta a tiež cesta k liečbe vtedy, keby zaniesol na hroby veriacich ľudí kvety a nechal slúžiť za nich smútočné obrady. V hinduizme má dotyčný cestu k hinduistickému Bohu zatvorenú preto, že by nechal všetky hinduistické chrámy pováľať a materiál by použil na stavbu ciest. Cestu k Bohu a aj liečbu by si otvoril, keby na hroboch detí prelial slzy úprimnosti. Na ceste k islamskému Bohu by všetko napravil, keby nesníval o tom, ako by u nás zaviedol islam a vyvraždil by všetky ženy, Rómov, Židov a podobne. Z rakoviny by sa vyliečil vtedy, keby na židovský cintorín priniesol drobné kamienky a zlaté krížiky. No dotyčný by sa najradšej na hroby vymočil, to je jeho predstava. Takéto myšlienky stav iba zhoršujú. Na ceste k budhistickému Bohu si momentálne predstavuje, ako v koncentračnom tábore mučí ženy a mužov, ako im odrezáva prirodzenie a hádže ho do ohňa. Keby sa mal vyliečiť a zároveň postúpiť na ceste k budhistickému Bohu, musel by sa modliť v kostole pod krížom o odpustenie. No jeho vnútro chce kríž opľuť. Cesta sa zavrie a rakovina zdynamizuje. Cesta k pravoslávnemu Bohu je zatvorená preto, že dotyčný by každú ženu znásilnil a pošliapal jej lásku. Zároveň by vyplienil a podpálil každý pravoslávny kostol. Z každého popa by najradšej spravil konzervy. Je jasné, kam sa u dotyčnej osoby prepli neurónové spoje.


Tak isto som sa veštecky pozrel do obdobia, keď ešte rakovinové stavy u neho neboli.Už ako mladík nenávidel všetko náboženské a fyzicky ničil aj hroby. Chodil sa na hroby vymočiť. Pľul na náhrobné kamene, prevádzal v noci na cintoríne sexuálne orgie. Už v detstve mal obrazce, ktoré má v náboženskej ceste teraz. Teda je tu nesporne väzba na to, čo počas života robíte a aké neurónové spoje vytvárate.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Náboženstvo > Charizma - poradňa > Cesta k Bohu a rakovina

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo