Irenina cesta k Bohu

dátum: 09.04.2005

Požiadali ste ma, aby som sa Božej vôle pozrel, ako vo vás prebýva živá prítomnosť Boha samotného v rôznych náboženských systémoch.

Bohužiaľ, neuróny veľkého mozgu Božia prítomnosť opustila. Vaše postoje prítomnosť Božiu uzatvorili a vyvolali negatívny dopad na fyzické zdravie. Vaše náboženské postoje negatívne pôsobia na kostnú dreň a celkovú krvotvorbu. Zmenou postojov k náboženstvu prepnete neuróny veľkého mozgu, čo môže viesť k zlepšeniu zdravia a krvotvorby.

V kresťanstve na ceste k živému Bohu svätcov zmeňte postoj ku kresťanom. Vaše vnútro ich chce zničiť. To môže, ale nie Boha v nich. Toho nechajte na pokoji. Tak isto to platí pre svet hinduistov, kľudne ich vo svojej mysli zabíjajte, ale nikdy nie Božiu prítomnosť v nich. Tak isto môžete pozabíjať vo svojich predstavách vyznavačov islamu, budhizmu a pravoslávia. No nikdy v nich nezabíjajte Boha samotného. Skúste si uvedomiť náboženskú psychohygienu. Keď niekomu ublížite v predstave alebo aj fyzicky, nikdy sa nedotknite ich náboženských predstáv o Bohu. Tým si prepínate neurónové schémy mozgu a bude vás čakať trest, ktorý si vyvoláte sama.

Po čase sa ozvite a zistíme, či ste svoje náboženské postoje zmenili aj kvôli sebe.

Obrázok č.1 vyjadruje súčasný stav, obr.č.2 možnú úroveň.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Náboženstvo > Charizma - poradňa > Irenina cesta k Bohu

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo