Virguľa - poradňa
V tejto sekcii si nájdete techniku používania virgule alebo kyvadla. Ide o techniku, pri ktorej sa v prstoch jednej ruky drží retiazka, na ktorej je pripevnený drobný predmet, ktorým sa určitým spôsobom veštecky alebo liečiteľsky pracuje. Ďalej tu píšem o základných technikách a predpokladoch na využitie tejto jedinečnej ezoterickej techniky, ktorá naväzuje aj na ďalšie veštecké postupy, napríklad na automatickú kresbu.

Zasvätenie kyvadlo 1B
Pokračujeme v línii ďalších zasvätení. Tentoraz sme svoju pozornosť venovali historickým zasväcovateľom v oblasti práce s kyvadielkami. Kyvadielko tu chápeme ako niečo, čo visí na špagátiku.

Druhy virgúľ
Druhy virgúľ. Špagátik. Retiazka. Závažie. Duté virgule. Podložka pod virguľou. Veštenie. Tvorba bioenergií. Virguľa hrotom dole. Virguľa hrotom hore. Tvar a materiál virgule. Kineziológia. Svaly. Pohyb. Aura.

Telekinetické veštectvo
Klasické veštectvo. Telekinetické veštectvo. Prútkarský výcvik. Zosávanie bioenergie. Zosávanie magnetizmu. Strácanie magnetizmu. Virguľa. Kyvadlo. Prútkarské veštectvo. Odpoveď sa magnetizuje.

Telekinetické prútkarstvo
Virguľa. Kyvadlo. Prútkar. Veštec. Reikista. Magnet. Magnetické pole. Elektrické pole. Magmatické jadro. Ľudský magnetizmus. Živý magnetizmus. Neživý magnetizmus. Telekinetické veštectvo. Telekinetické liečenie.

Virguľa a postavička
Virguľa, nakreslená postavička. Virguľa v ruke. Obkresľovanie orgánov vlastného tela. Diagnostika zdravotného stavu. Objavovanie nádorov a neštandardných miest.

Patológia virgule
Znovu sa vraciam k nácviku práce s virguľou. Tentoraz je to precíznejší pohľad na základe prieskumu patológie tých, ktorí pracujú s virguľou alebo s ňou pracovali a už nie sú medzi nami.

Liečba pomocou virgule
Využitie techniky virgule nielen na diagnostické účely, ale aj na účely liečenia chorých orgánov.

Ďalšie diagnostické možnosti
V tomto príspevku pokračujem vo zverejňovaní možností diagnostikovania pomocou virgule.

Virguľa a nervstvo
Diagnostika nervového systému u diagnostikovanej osoby za pomoci celej fotografie tela, prípadne kresby siluety človeka. Diagnostiku prevádzame pomocou kyvadielka.

Virguľa a základný výcvik
Teoretické základy ...


Meditacia.sk > Poradne > Virguľa - poradňa >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo