Aura - poradňa
Všeobecné praktické rady, ktoré majú upraviť farebnosť bioenergetického vyžarovania tela. Tak isto sa upravuje schopnosť udržať si bioenergetické pole okolo svojho tela dostatočne stabilné. Tu sa posudzujú magnetické schopnosti ľudského tela. Základom terapií je vizualizovanie farby a vytváranie vhodných predstáv na stabilizáciu aurického vyžarovania do fyzického priestoru okolo danej osoby.

Praktická meditácia - B 213
Venujem sa japonskej Zenovej meditácii, cítim sa akosi celkovo zablokovaný, najviac asi v oblasti krížov alebo pohlavnej čakry, cítim akýsi blok v komunikácii.

Aurické zasväcovanie
Bioenergia v aure. Aurický obal. Povrch kože. Zasväcovanie. Znaky veštecké. Znaky podľa druhu zasvätenia. Špiritizmus. Prevzatie znakov. Rituál zasvätenia.

Logika aury
Bioenergia v aure. Aurický obal. Povrch kože. Liečiteľstvo. Veštectvo aure. Meranie aury. Anomálie v aure. Zdravotný stav a aura. Psychický stav a aura. Anjel. Totemové zviera. Aurické farby.

Ako sledovať svoju auru?
Bioenergia okolo tela. Vlastná bioenergia. Zosatá bioenergia z iných živých zdrojov. Energia z magnetických síl magmatického jadra. Zmyslové centrá vnímania aury. Pociťovanie aurického obalu.

Aura okolo tela
Na začiatok si povieme, z čoho je aura vytvorená, ako by sme ju mali vnímať, čo sa v nej deje. Ako diagnostikovať vlastnú auru. Ako sa liečiť prostredníctvom aury. Psychické vnímanie aury.

Patológia aurických schopností
Tentoraz sa na schopnosť vnímať a vyžarovať auru okolo ľudského tela pozrieme z uhla prieskumu tých, ktorí mali alebo majú takéto zvláštne danosti.

Aurické farby a zdravotný stav
V tomto príspevku sa dozviete, ako Saša Pueblo diagnostikuje zdravotný stav pomocou farebného vyžarovania do aurického obalu.


Meditacia.sk > Poradne > Aura - poradňa >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo