Akupresúra - poradňa 
Všeobecné praktické rady, ako upraviť svoj zdravotný stav pomocou tlaku na povrch kože a svalstvo pod kožou. Tlak sa prevádza najčastejšie prstami ruky alebo tupým koncom špicatého predmetu. V určitých prípadoch sa dá pôsobiť na zmenu zdravotného stavu aj pôsobením tepla a chladu. Možné je aj pôsobenie podtlaku pri odsatí vzduchu.

ASMR - o čom to je?
Som známy s tým, že dlhodobo cvičím všetko okolo duchovna a ezoteriky a takisto moji ezoterickí priatelia to cvičia so mnou spoločne. Cvičenia trvajú mnoho rokov.

Akupunktúra a mikropoškodenia
Akupunktúrne ihly. Mikropoškodenia vpichom ihiel. Vpich do kože, vpich do svalu, vpich do šľachy, vpich na povrch kosti. Nervová reakcia. Vpich na určitej časti tela: ruky, chodidlá, tvár, uši. Kombinácie vpichov.

Svalové tajomstvá
Svaly. Koža. Fistula svalových vlákien. Šľachy. Tlak. Bolesť. Poškodzovanie svalu a fistúl. Masáž. Akupunktúra. Akupresúra. Údery. Tlaky. Namáhavé cvičenie. Trhavé cvičenia. Chlad. Teplo. Chiropraktikum.

Reflexná masáž
Masáž tela. Typy masáže: športová, regeneračná, kozmetická, reflexná, liečivá, lymfomasáž. Chodidlo nohy. Koža, sval a kosť. Ruka maséra. Necht. Masáž chodidlom. Čo má masér v ruke. Predmety.

Reflexný tlak
Klasická reflexná terapia. Tlaky na kožu, svaly, tuk, okosticu, šľachy, kĺby, kosti a orgány v tele. Diagnostikovanie pomocou sugeratívnej techniky. Horúčava, chlad, bolesť, tlak a podobne. Diagnostika reflexov a reakcie organizmu.


Reflexné zóny
Budeme spolu hľadať možnosti využitia reflexnej terapie pre zdravie, ale aj meditačné účely.

Akupresúrne dráhy a stavy
Moje meditačné úsilie pokročilo aj v Akupresúrnej poradni. Svojím vedomím som začal fungovať vo svaloch a bioenergeticky dokážem pracovať vo svojich akupresúrnych dráhach.

Ako pracuje Saša Pueblo
1. Základný dotazník DC1, ktorý si nájdete pod Poradňami si vyplníte. Na základe vyplnených údajov sa Saša Pueblo na vás na diaľku bioenergetický napojí a bude sa cítiť ako keby bol ...


Meditacia.sk > Akupresúra - poradňa >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo