Geriatria - poradňa
Táto poradňa sa venuje problematike starnutia, kmeňových buniek, neurónových buniek, nervstvu a tukovému orgánu. Hľadá alternatívne formy spomalenia starnutia. Usiluje sa napriek veku o aktívny život bez chorobnosti v staršom veku. O dlhovekosť sa treba pričiniť.

Staršie články >>

Geriatrický profil - B 312
Chcel by som Vás poprosiť o geriatrický profil a prípadný návrh liečby.


Dvojník 06 až 1200 a ezoterika brušného mozgu
Venujeme sa znovu problematike ezoteriky dvojníkov. Ide o vrcholovú ezoteriku, ktorá vyžaduje mnohoročnú prípravu, neustále meditácie a ezoterické cvičenia.

Geriatrický profil - B 311
Požiadali ste ma o veštecký odhad vášho zdravia (predošlý profil B 293). Sám píšete, že v poslednom čase ste mali extrémne pracovné nasadenie a zostalo vám málo času na preliečenie organizmu. Je čas sa zastaviť a znovu preliečiť celé telo. Inak celkovo geriatrický program cez brušný mozog funguje znamenite

Geriatrický profil - B 302
Poprosila by som o diagnostiku po geriatrickom preliečení. Ďakujem.

Génový profil - B 301
Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, čo sa deje vo vašom organizme. Odhadujem to na vírus prenesený z kliešťa. Liečitelia aj lekári budú asi na to krátki. Pomôže klasická liečba v prírode. Naturálne liečiteľstvo z byliniek, hmyzu a lesných zvierat

Geriatrický profil génový - B 293
Oceňujem, že tak dôsledne pracujete na geriatrickom programe a už budete mať definitívne otvorené pudy v brušnom mozgu pre trvalú liečbu organizmu (predošlý profil B 257).

Geriatrický profil génový - B 292
Prosím vás o kontrolu génov a génových modifikácií. Ďakujem.

Potešilo, že pri tak dobrom zdravotnom stave chcete pokračovať v ešte detailnejších liečbach (B 275).

Zasvätenie Do geriatrických dvojníkov
Zasvätenie sa týkalo 5. ezoterickej cesty, ktorá smeruje do oblasti brušného mozgu. Túto oblasť prednostne využívame na účely samoliečby zvnútra organizmu. Brušný mozog sa nachádza v stene hrubého a tenkého čreva v drobných zhlukoch neurónov veľkosti špendlíkovej hlavičky.

Geriatrický profil - B 275
Po dvoch mesiacoch sa prihlasujem na diagnostiku zdravotného stavu. Ďakujem.

Geriatrický profil B 266
Chcela by som sa prihlásiť na kontrolu. Poctivo sa riadim Vašimi radami a dodržujem postup liečby, cítim sa dobre aj vďaka Vašej podpore, za ktorú Vám veľmi pekne ďakujem.

Geriatrický profil - B 263
Chcela by som vás poprosiť o kontrolný geriatrický profil. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, čo sa deje vo vašom tele (predošlý profil B 234).

Zasvätenie Geriatrickí dvojníci
Dvojnícka ezoterika je veľmi pokročilý systém v oblasti ezoteriky. Na jeho praktizovanie treba mať za sebou ezoteriku planéty Zem, čo obnáša prevziať spomienky asi 7 000 ezoterických jedincov celej histórie ľudstva.

Geriatrický profil - B 262
Poprosím Vás o vypracovanie nového geriatrického profilu. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som vešteckými metódami odhadol, ako využívate geriatrický potenciál zdravia a dlhovekosti v sebe (predošlý profil B 231).

Bolesť hrdla, únava - B 261
Už druhý rok trpím únavou, pocitmi teplôt, bolesťami svalov ako pri chrípke a hlavne bolesťami hrdla skôr na pravej strane. Urobili mi usg krku a povedali, že je to len zväčšená uzlina asi pre časté zápaly hrdla.

Problém so žalúdkom - B 259
Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš žalúdok a možné onkologické problémy. Máte požehnaný vek 85 rokov. Nestotožňujem sa s lekárskym nálezom. Sú tu nové bunky, ale ako obnova už nefungujúceho žalúdka.

Zdravotný profil - B 258
Trápi ma chronický kašeľ, astma, približne 5-ročný nález v ľavom pľúcnom laloku veľkosti orecha (nerozširuje sa), nadváha, bolesti kĺbov. Vopred ďakujem za diagnostiku.

Geriatrický profil - B 257
Požiadali ste ma, aby som po čase zhodnotil, čo sa deje vo vašom organizme po absolvovaní geriatrickej liečby (predošlý profil B 239). Aktuálne sa do tela dostal vírus z kliešťa, ale organizmus to hravo likviduje. Silné regeneračné procesy fungujú v obidvoch nohách a organizmus sa rozhodol spraviť generálnu opravu.

Geriatrický profil - B 251
Požiadali ste ma, aby som veštecky ošetril váš terajší stav po zvládnutom onkologickom ochorení (B 31). Je výborné, že po lekárskej liečbe ste zahájili alternatívnu liečbu. Veštecky odhadujem, že organizmus spravil významné pokroky a prispôsobil sa zmeneným podmienkam výborne.

Geriatrický profil trvácnosti systému - B 248
Chcel by som sa opýtať na pár vecí ohľadne geriatrie, ako to vyzerá s budovaním centier trvácnosti geriatrie u mňa, na koľko percent je to už asi zbudované a koľko odhadujete času, že to ešte potrvá? Vďaka.

Geriatrická diagnostika - B 247
Chcel by som Vás požiadať o zdravotný profil so zameraním hlavne na moje gény a onkologické bunky. Ďakujem.

Zasvätenie do dvojníkov zdravia
Zasvätenie bolo zamerané na 5. ezoterickú cestu, ktorá sa realizuje cez brušný mozog uložený v stene tenkých a hrubých čriev. Ide o systém drobných neurónových ganglií navzájom pospájaných nervovým systémom.

Geriatrický profil bunkový - B 244
Čítala som na vašej stránke o vypracovaní geriatrického profilu, chcela by som, či by ste sa aj mne mohli pozrieť na môj profil, chcela by som vedieť viac o sebe a niečo začať preto aj robiť.

Geriatrický profil - B 243
Chcem Vás požiadať o nový geriatrický profil. Po úspešnom navýšení látok na 10 miliónov sme dávali do poriadku trávenie. Som zvedavá, či sa to pohlo k lepšiemu a či sa mi darí budovať systém trvalého vyhrážania pudom. Cítim sa výborne.

Geriatrický profil bunkový - B 240
Ozývam sa Vám s odstupom času. Dá sa povedať, že môj život sa ustabilizoval a riešim postupne zdravie. Či je to naozaj tak, alebo je to len ilúzia, by som sa chcela opýtať ja Vás. Mohli by ste mi prosím urobiť kontrolnú diagnostiku? Ďakujem vopred.

Geriatrický profil - B 239
Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, ako si stojíte v budovaní trvácnosti geriatrického programu dlhovekosti, výkonnosti a bezchorobnosti (predošlý profil B 225). Vnímať, že prebieha silný boj nového prístupu so starým systémom chorobnosti.

Staršie články >>
Meditacia.sk > Poradne > Geriatria - poradňa >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo