Mágia - poradňa
Všeobecné praktické rady, ktoré môžu slúžiť ako prevencia alebo ako doplnok klasických medicínskych terapií. Ide o staré klasické magické spôsoby liečby a ovplyvňovanie pomocou vhodne nakombinovaných predmetov a objektov za určitým účinkom. Postupuje sa na základe vešteckých schopností a skúseností s magicko-prírodným spôsobom myslenia a konania, ktoré môže účinne pôsobiť do najhlbšieho ľudského podvedomia.


Pozvánka na živé vysielanie
Pozývam Vás na živé vysielanie so Sašom Pueblom v sobotu 30.5. 2015 od 10.00 do 12.00 hod. Téma: Alchýmia, reiki, mágia.

Anjelský svet - A 669
Rad bych si ujasnil cestu, kterou jdu. V urcitem obdobi zivota mam pocit, ze se motam v kruhu. Zajimalo by me, pokud je to mozne, cim jsem byl v minulem zivote, jake bylo moje poslani.

Ochrana proti negatívnemu
Magické myslenie. Magická ochrana. Aurický obal. Fyzická mága. Kreslená mágia. Prírodné vedomie šamana. Bioenergia aury. Bioenergetické nabíjanie objektov.

Oslobodiť od niečoho
Magické myslenie. Vedomie prírodného človeka. Otvorenie prírodného vedomia civilizovanému človeku. Všeobecne platná ritualistika. Individuálna ritualistika.


Aby bolo šťastie
Prírodné vedomie. Šamanské rituály. Magické vedomie. Magické naladenie. Mentálne čarodejníctvo. Fyzické čarodejníctvo. Magická kresba.

Anulovať negatívny vplyv
Ľudské premýšľanie. Logika vecí. Magické premýšľanie. Šamanizmus. Posunková reč šamanov. Pohyby šamanov. Zvuky šamanov. Bioenergia Reiki. Magické prostriedky ovplyvňovania seba a druhých.

Priaznivé ovzdušie
Ľudské premýšľanie. Logika vecí. Magické premýšľanie. Šamanizmus. Posunková reč šamanov. Pohyby šamanov. Zvuky šamanov. Magické prostriedky ovplyvňovania seba a druhých.


Magický tranz
Naznačím možnosti vyvolania tranzu na základe určitých obrazcov a ceremoniálov.


Meditacia.sk > Poradne > Mágia - poradňa >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo