Astrológia - poradňa
Všeobecné praktické rady, ako sa dajú efektívne zužitkovať astrologické zistenia v neurónoch ľudskej mysle aj s vešteckým výkonom z prírodných úkazov ako je hviezdna obloha. Naučiť sa zmeniť svoj osud a dosiahnuť určitú výnimočnosť a genialitu aj za pomoci pravidelných meditácii a terapií. Nájsť spôsob, ako z duševnej choroby spraviť mechanizmus na získanie výnimočných schopností.

Astrologické osobnosti na B – V.
Bok, Bart. J., Američan. Bonatti Antonius Francesco, Talian. Bonatti Guido, Talian. Borelli Giovanni, Talian. Boudineau André, Francúz. Bouché Leclercg August, Francúz. Boulainvilliers Henrid, Francúz. Brahe Tycho, Dán. Brahy Gustáv Lambert, Belgičan.

Osobnosti astrológie na B – IV.
Astrológ Baumgarten Hans, Nemecko. Becker Wilhelm, Nemecko. Bender Hans, Nemecko. Beneš Jozef, Slovensko. Benjamine Elbert ,Amerika. Bernard Sylvestris, Anglicko. Béróssós, Gréko. Bethor Alexander, Nemec. Beutel Tobias, Nemecko. Bianchi Francesco, Taliansko.

Osobnosti astrológie - III.
Aratos zo Solu, 250. pred naším letopočtom - Grék. Argoli Andreas, 1600 nášho letopočtu - Talian. Arnalde de Villanoa, 1200 nášho letopočtu - Španiel. Arroyo Stephen, americký astrológ. Aššurbanibal, 600 pred naším letopočtom. Bacon Roger, 1200 nášho letopočtu - Angličan. Bailey E. H., 1960 - Angličan.

Osobnosti astrológie - II.
Pokračujem v skúmaní informačných polí už nežijúcich astrológov a astronómov. Pod astrológiou tu rozumieme vešteckú techniku a pod astronómiou tu rozumieme skúmanie reálneho kozmu nad našimi hlavami.

Osobnosti astrológie od A - I.
Osobnosti astrológie: Adamsová, Addey, Adeland, Adler, Agatharchides, Agrippa, Albohati Alchait, Albohazen Haty a Albubater Alkasan. Veštecké ošetrenie dotyčných astrológov.

Stredný mozog astrologický
Stredný mozog. Astrálne vnímanie neurónových spojov v strednom mozgu. Stredný mozog aj ako zvierací mozog. Vyzerá ako včelí plást. Má dve veľké časti. Čo najviac astrologických obrazov.

Na koreň veci
Astrológia ako zbierka vešteckých techník. Astrológia a diaľka. Astrológia a neuróny stredného mozgu. Zverokruh. Mesiac. Božstvá. Geometria. Body.

Dátum narodenia
Intuícia. Zahľadenie sa na oblohu. Lepšie pochopenie svojej psychiky. Lepšie pochopenie zdravotného stavu. Vytušenie nebezpečenstva. Lepšie odhadovanie druhých ľudí. Predvídať rizikové udalosti. Vhodne na tušenia reagovať. Kombinácie, variácie a permutácie vešteckých techník.

Astromantia
Astrológia a astronómia. Začiatky astrológie. Základom sú mantické techniky klasickej veštby. Vedecké poznatky z kozmu. Astrálne putovanie a sila vešteckého výkonu. Kde je základ veštenia pomocou hviezd.

Astrologická patológia
Venujem sa tu astrológii a všetkým jej smerom, ktoré by sme mohli využiť pri liečbach a psychických terapiách. Skúsime preniknúť do astrológie dôslednejšie na základe medicínskej patológie.

Veštecký prienik do neurónov
V tomto príspevku sa venujem vešteckého výkonu, pri ktorom sa preniká do neurónov šedej kôry veľkého mozgu, stredného mozgu a do šedej kôry mozočku.

Ako pracuje Saša Pueblo
1. Základný dotazník DC1, ktorý si nájdete pod Poradňami si vyplníte. Na základe vyplnených údajov sa Saša Pueblo na vás na diaľku bioenergetický napojí a bude sa cítiť ako keby bol ...


Meditacia.sk > Poradne > Astrológia - poradňa >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo