Antropozofia - poradňa
Všeobecné praktické rady, ktoré majú pomôcť pri klasických liečbach a to pomocou meditácie niektorých druhov vybratých ezoterických alebo duchovných autorov. Zvyčajne sa veštecky diagnostikuje stav očných buliev a kresby dlane. Na základe tejto diagnostiky sa odporúča meditácia a cvičenia určitej ezoterickej literatúry.

Tlak na oko
Skúmanie a aplikácia alternatívnej liečby pomocou vyšetrenia oka vešteckými technikami a následné určenie, čo by dotyčná osoba mala robiť, aby sa mohla liečiť určitou meditáciou.

Patológia antropozofická
Pokračujem v ďalšom skúmaní atropozofickej liečby pomocou ľudského oka a zmien, ktoré sa v oku diagnostikovanej osoby udiali. Vylepšujem systém veštectva pomocou tejto vešteckej techniky.

Diagnostika a liečba meditáciou
V tomto príspevku sa zaoberám problematikou diagnostikovania očnej zreničky a následného odporúčania liečby pomocou ezoterickej meditácie niektorých knižiek. Prevažne ide o knižky ezoterikov.

Ako pracuje Saša Pueblo
1. Základný dotazník DC1, ktorý si nájdete pod Poradňami si vyplníte. Na základe vyplnených údajov sa Saša Pueblo na vás na diaľku bioenergetický napojí a bude sa cítiť ako keby bol ...


Meditacia.sk > Poradne > Antropozofia - poradňa >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2020 Saša Pueblo